iPhone 14 Pro modelleri “hole-punch” ön kamera ile gelebilir

iPhone 14 Pro modelleri “hole-punch” ön kamera ile gelebilir

153
0
PAYLAŞ

elmatarafından düzenlenen çevrimiçi bir etkinlikle iPhone 13 Geçen Eylül’de ailesini seninle tanıştırdı. transfer ettik. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bir sonraki iPhone modeliyle ilgili sızıntılar erken gelmeye başladı.

Bugün karşımıza çıkan yeni bilgilere göre iPhone 14 Pro modeli delik delme tasarımına sahip hap şeklinde bir cihaz. sen kamera ile mevcuttur. Sızdırılan bilgilere göre yüz kimliği Bunun için gerekli donanım bileşenleri ekranın alt kısmında yer alıyor gibi görünüyor. Android dünyasındaki rakiplerin de ön kamerayı tamamen ekranın altına yerleştirmek için çalıştıklarını da hatırlatalım.

Ön kamera tasarımının değişmesiyle birlikte 2017 yılından beri kullanılan çentik tasarımına veda edebiliyoruz. Hatırlatmak gerekirse iPhone 13 ailesi ile çentik yüzde 20 küçüldü. Bugün ortaya çıkan sızıntı, daha önce ünlü analistti. Ming-Chi Kuotarafından ortaya atılan iddialara benzer olduğunu ekleyelim.

Hatırlatmak gerekirse, Kuo’nun geçen yılın son günlerinde aylar sonra tanıtılması bekleniyor. iPhone 14 Pro ve 14 Pro Maks modelin delik delme tasarımına sahip bir ön kamera tasarımı ile karşımıza çıkabileceğini duyurdu. Pro olmayan modellerde nasıl bir tasarımın tercih edileceğine dair bir bilgi yok.

İddiaya göre iPhone 14 Pro modeli 6,1, iPhone 14 Pro Max modeli ise 6.7 inç boyutlu ekranlar. Bu modellerin önümüzdeki Eylül ayında tanıtılması bekleniyor. iPhone 14 ailesi ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK