Apple Watch’un 22 Ülke İçin Tasarlanan Kadran ve Kordonları

Apple Watch’un 22 Ülke İçin Tasarlanan Kadran ve Kordonları

249
0
PAYLAŞ

Apple, çok sevilen Watch modellerinin 40 ve 44 mm’lik versiyonları için 22 ülke için ayrı ayrı tasarlanmış kordonları piyasaya sürdü. Edinilen bilgiye göre bu kayışlara ek olarak renk uyumunu tamamlayacak saat kadranları da indirilebilir durumda.

Bu yıl Tokyo’da Yaklaşan Olimpiyatlara desteğini göstermek için elmayeni, sınırlı sayıda üretilen bantlar uluslararası koleksiyon duyurdu. Bu kapsamda Apple Watch kullanıcıları 22 ülke Ülkeler için ayrı ayrı tasarlanan akıllı saat bantlarından istediklerini satın alarak ülkelere desteklerini gösterebilecekler.

Dediğimiz gibi bu limitli üretim bantlar 22 ülke için tasarlanmış ve maalesef bu ülkeler arasında yer alıyor. Türkiye bulunmuyor. Oldukça güzel göründüğünü söyleyebileceğimiz bu kordonların yanı sıra kullanıcılar renkleri de tamamlayabiliyor. saat kadranları da sunulacak. İşte yeni Apple Watch’ın kayışları ve kadranları.

Yeni uluslararası koleksiyona dahil olan ülkeler:

Yeni Apple Watch kayışlarının 22 farklı ülke için ayrı ayrı tasarlandığını söylemiştik. Bu ülkeler şu şekildedir:

Avustralya, Belçika ve Brezilya

elma izle

Kanada, Çin ve Danimarka

elma izle

Fransa, Almanya ve Birleşik Krallık

elma izle

Yunanistan, İtalya ve Jamaika

elma izle

Japonya, Meksika ve Hollanda

elma izle

Yeni Zelanda, Rusya ve Güney Afrika

elma izle

Güney Kore, İspanya ve İsveç

elma izle

Amerika

elma izle

Bu kordonlar 40 ve 44 mm Apple Watch modelleriyle uyumlu olduğunu söyleyelim. Ayrıca kadran kullanmak için aynı ülkeyi temsil eden bandın olması gerekir. gerekli değil. Kadranları satın aldığınız kordonun kutusunda bulabilirsiniz. Uygulama Klip kodu Ayrıca 22 ülke için tasarlanmış 22 farklı kadranı Apple’ın web sitesinden indirebilir ve Apple Watch’ınızda kullanabilirsiniz.

ALAKALI HABERLER

Akıllı Bileklik Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

eğer fiyatlar 49 dolar (yaklaşık 430 TL) olarak görünür. Kordon ve kadran tasarımları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK