Dünyada Kaç Milyon Apple Watch Kullanıcısı Olduğu Açıklandı

Dünyada Kaç Milyon Apple Watch Kullanıcısı Olduğu Açıklandı

50
0
PAYLAŞ

Teknoloji sektörünün en önemli araştırma şirketlerinden Counterpoint Research, Apple’ın akıllı saat sektöründeki liderliğini 2021 yılının ikinci çeyreğinde de sürdürdüğünü ve dünya genelinde Apple Watch kullanıcı sayısının 100 milyonu aştığını duyurdu.

Tahmin edebileceğiniz gibi akıllı saat sektöründe büyük bir rekabet var. Apple, Samsung ve Huawei gibi teknoloji devleri en fazla satışa ve en çok kullanıcıya sahip olmak için mücadele ediyor. akıllı saatlerinizi sürekli bir adım öteye taşımak peşindeler.

Counterpoint Research tarafından hazırlanan rapora göre şu anda Apple bu yarışmada birinci sırada yer alıyor. Markanın en çok satan akıllı saat modelleri Apple Watch 6, Apple Watch SE ve Apple Watch 3 ile Pazarın en büyük ismi Apple, bu yıl toplamda 100 milyon kullanıcıyı aşmayı başardı.

En çok satan akıllı saat listesinin ilk 3’ünde yalnızca Apple var

elma izle

Geçen yılın ikinci çeyreğine göre bu yıl %27 büyüyen akıllı saat sektörü, pandeminin olumsuz etkilerinden hızla kurtulmuş görünüyor. Tabii bu büyüme sadece Apple değil, geçen seneye göre satış rakamlarında da var. %43 artış yaşanıyor Samsung’un da payı var.

Apple şu anda akıllı saat sektörünün lideri olsa da Çinli ve Hintli rakiplerinin arasından sıyrılmak için verdiği zorlu mücadeleyi hız kesmeden sürdürmek zorunda. Çünkü bildiğiniz gibi bu tür rakipler Apple’ın özelliklerini kendi akıllı saatlerine uygulayabiliyor. bu teknoloji sadece 100$ satabilirler.PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK