Samsung Galaxy Buds 2 4 Farklı Renkle Gelecek

Samsung Galaxy Buds 2 4 Farklı Renkle Gelecek

109
0
PAYLAŞ

İnternette ortaya çıkan yeni Galaxy Buds 2 görsellerine göre Samsung’un yeni tamamen kablosuz Bluetooth kulaklıkları, Google Pixel Buds’a oldukça benzeyecek. Sızdırılan tasarım görsellerine göre yeni Samsung Galaxy Buds 2 serisi dört farklı renk seçeneğine sahip olacak.

Son yıllarda, tüm büyük akıllı telefon üreticileri kendi tamamen kablosuz Bluetooth kulaklıklar tanıtmaya başladı. Samsung’un kulaklıkları Galaxy Buds da yeni serisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Mayıs ayında FCC için bir form hazırlayan Samsung, 4 farklı renk seçeneğini değerlendirdiğini gösterdi. Ortaya çıkan bilgisayar tasarımlı görüntüler 4 renk Her ne kadar doğrulasa da fazla detay içermiyor.

Galaxy Buds 2, 4 farklı renkte gelecek:

galaksi tomurcukları 2

  • Bunlara ek olarak yeşil renk seçeneği de olacak.

resimlerde Galaksi Tomurcukları 2 Bunun için 4 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu renk seçenekleri siyah, beyaz, yeşil ve mor Olacak. Tüm kulaklıkların kutuları beyaz olmasına rağmen kulaklığın rengi ve kutuların içi aynı olacaktır.

ALAKALI HABERLER

Samsung Galaxy S22 Ultra İçin Böyle Olmasını Dile Getiren Konsept Tasarım [Video]

Ne yazık ki paylaşılan görsellerde kulaklıklar hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Yine de, ortaya çıktığı gibi, Galaxy Buds 2 gelişmiş gürültü önleme teknolojisine sahip olacak. Ayrıca …. sahip 2 mikrofonlu yapacağım. Kulak içinde silikon bantlar olacaktır. Bu anlamda Samsung’un Galaxy Buds Pro’dan ilham aldığını söyleyebiliriz.

Galaxy Buds 2 gizemli kalıyor

tomurcuklar 2 render

ALAKALI HABERLER

6 Aylık Uzun Süreli Kullanımdan Sonra Son Karar: ‘Samsung Galaxy Buds+’ Kablosuz Kulaklıklar Satın Almaya Değer mi? [İnceleme]

FCC Uygulamasına göre Tomurcuklar 2 şarj kutusu 500 mAh bataryaya sahip olacak. Ayrıca her kulaklıkta 60 mAh pil bulunacak. Yani kılıf, kulaklıkları en az 4 kez tam olarak şarj edebilecek.

Spekülasyonlara göre Samsung, 28 Haziran’da Galaxy Buds 2’yi piyasaya sürecek. Dünya Mobil Kongresi etkinlikte tanıtılabilir. Öte yandan yeni kulaklıkların tanıtılabileceği bir diğer etkinlik ise Ağustos ayında yapılacak ve Samsung’un yeni Galaxy Z serisi telefonunun tanıtılacağı etkinlik.PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK