Samsung Galaxy Watch 4 Classic Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Watch 4 Classic Tasarımı Ortaya Çıktı

292
0
PAYLAŞ

Samsung’un yaklaşmakta olan akıllı saati Galaxy Watch 4 Classic’in tasarımı sızdırıldı. Sızdırılan tasarım, Samsung’un yeni akıllı saatinin adı gibi klasik bir tasarımla geleceğini gösteriyor. Kesin olmamakla birlikte Samsung, bu akıllı saati ağustos ayında duyurabilir.

Android Headlines, Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yaklaşmakta olan yeni akıllı saati “Galaxy Watch 4 KlasikAkıllı saatin sızdırılan tasarımı, Samsung’un bir kez daha klasik tasarımları seven kullanıcılara odaklanacağını ortaya koyuyor. isim bunu da doğrulamaktadır.

Galaxy Watch 4 Classic’in sızdırılan tasarımı, bu akıllı saat dönebilen bir kadran ne olacağını gösterir. Ayrıca bu akıllı saat, yenilenen One UI arayüzünü kontrol etmek için iki düğme ile gelecek. Bu tuşlar kadranın sağ tarafında bulunur. Üç farklı renk seçeneğiyle gelecek Saat gri, siyah ve gümüş renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic böyle görünecek

Samsung Galaxy Watch 4 Klasik

Sızdırılan saatle ilgili açıklama yapan Android Headlines, bu akıllı saatin 3 farklı boyut geleceğini söylüyor. Bu boyutlar; 42mm, 44mm ve 46mm olacak. Ayrıca Samsung, bu akıllı saat için hem S ve M boyutlarında hem de M ve L boyutlarında olmak üzere iki kayışla gelecek. Bu sayede kullanıcı bilek kayışı kullanabilirsiniz.

ALAKALI HABERLER

Xiaomi’nin En Yeni Akıllı Saati Mi Watch Revolve Active Açıklandı

Samsung Galaxy Watch 4 Classic’in ortaya çıkan bazı özellikleri de var. Bu bağlamda, bu akıllı saat paslanmaz çelik Akıllı saatin ekranının Gorilla Glass DX ve DX+ korumasına sahip olacağı belirtiliyor. Ayrıca bu akıllı saat MIL-STD-810G Standardın yanı sıra 5 ATM su basıncına da dayanıklılık sunacak.PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK