1 milyon yasağın ardından Lost Ark geliştiricileri botların hala bir sorun olduğunu...

1 milyon yasağın ardından Lost Ark geliştiricileri botların hala bir sorun olduğunu biliyor

27
0
PAYLAŞ

Lost Ark Steam’de çılgınca popüler olmaya devam ediyor, ancak MMORPG sorunsuz değil – ve en büyük sorunlardan biri botlardan geliyor. Geliştiriciler şimdiden bir milyon botu yasakladı, ancak yeni bir “önemli sorunlar” raporunda bunun sadece bir ilk adım olduğunu kabul ediyorlar. Bot dalgasını durdurmaya yardımcı olacak diğer bazı değişiklikler gibi daha fazla yasak geliyor.

Geliştiriciler duyuruda, “İlk büyük yasak dalgasını takiben, oyundan daha fazla botu temizlemek için düzenli olarak ek yasaklar uygulamaya devam ediyoruz” dedi. “Bunun ötesinde, botların oyuna girmesini çok daha zor hale getirmek için dahili yöntemler ve araçlar üzerinde de çalışıyoruz, özellikle de şu anki yaratıldıkları hızda. Bu güncellemeler yakında oyuna eklenecek.”

Geliştiriciler ayrıca, “bu sistemlerin botlar ve altın çiftçileri tarafından kötüye kullanılmasını önlemek” amacıyla bazı uyum ve rehberlik görev ödüllerini altından gümüşe çevirdiklerini de belirtiyorlar.

Bugünün en önemli sorunlar raporu ayrıca, orta Avrupa sunucularında “arka planda yaptığımız ve oyun kararlılığının iyileştirilmesi dahil (ancak bununla sınırlı olmamak üzere) yaptığımız bir dizi ayarlamanın bir sonucu olarak” azalan kuyruklar gördüğüne dikkat çekiyor.

YouTube küçük resmi

Lost Ark’ın lansman sonrası içerik güncellemeleri gelmeye başlıyor ve batı versiyonu kesinlikle orijinal Koreli ile aynı seviyede olmasa da geliştiriciler bize “hızlı bir şekilde” yetişmeyi hedeflediklerini söylüyorlar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK