AC Valhalla’nın yeni Dawn of Ragnarok yetenekleri şöyle çalışıyor

AC Valhalla’nın yeni Dawn of Ragnarok yetenekleri şöyle çalışıyor

29
0
PAYLAŞ

Assassin’s Creed Valhalla’nın yaklaşmakta olan Dawn Of Ragnarok genişlemesinden gördüğüm her şeyden, Odin’in yeni yetenekleri ve hafızada kalan hijinx potansiyelleri. Geçenlerde yeni içeriğin uygulamalı bir önizlemesini yakaladım ve bir göreve yaklaşmanın çeşitli yolları, ne tür bir yaramazlık yapabileceğimi düşünmeme neden oldu.

Dawn Of Ragnarok, sizi oğlu Baldr’ı aramak için efsanevi cüce Svartalfheim diyarında yolculuk eden İskandinav tanrısı Odin’in yerine koyuyor. Bu arama, muhtemelen yakındaki bir hapishanede tutulduğu söylenen Fritjof adında bir cüce bulmayı içeriyor.

Assassin’s Creed’de her zaman olduğu gibi, geliştiriciler her yeni yeteneği tam olarak göstermeye çalışsa da, göreve istediğiniz gibi yaklaşabilirsiniz. Odin, araziyi hızla geçmek için bir kuzguna dönüşebilir ve hızlı suikastlar için bir insana dönüşebilir, ölülerin düşmanlarını kişisel bir orduya dönüştürebilir veya sosyal gizlilik için normal bir sivil kılığına girebilir. Her zaman olduğu gibi, yine de, bir yakalama var. Her hareketi ancak onunla zamanınız dolmadan çok uzun süre kullanabilirsiniz, bu yüzden o an için neyin doğru olduğuna karar vermelisiniz.

Ayrıca aynı anda üç yetenekten yalnızca ikisini çağırabileceksiniz. Görüşmemiz sırasında Odin’in Muspels adında yeni bir ateşli düşmanla mücadele ettiğini görüyoruz. Bir noktada, geliştiriciler, seviyenin bir sonraki bölümünde gizlice geçmek için bir köleyi öldürdükten sonra sosyal gizlilik yeteneğini kullanmayı seçerler. Hapishaneye girmeden önce, bir sonraki grupla mücadele etmek için onları ölümden diriltmeden önce bir düşman çetesi düştüler.

Bu yetenekleri kazanmak da durumsaldır – yani bir komutu başka bir tarafa atmayı seçerseniz, bir komutu yeniden öğrenme şansına sahip olacağınız konusunda kumar oynamanız gerekir. Kuzguna dönüşmek için bir kuzgun bulmanız gerekecek, bu yüzden bir düşmanın kalesinin derinliklerindeyseniz bu yeteneği bir kenara atmayı iki kez düşünmek isteyebilirsiniz.

YouTube küçük resmi

Assassin’s Creed Valhalla’nın yeni Dawn Of Ragnarok genişlemesi 10 Mart’ta çıkacak. Yeni ilahi silah katmanının ve güvenilir yeteneğin yanı sıra yeni bir PvP Valkyrie oyun modu da alıyorsunuz. Dawn of Ragnarok’a kadar her şeyi oynamadıysan endişelenme, çünkü seviyeni yükseltebilir veya yeniysen genişlemeye başlayabilirsin.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK