Activision Detayları Yeni Call of Duty, Warzone Güncellemeleri

Activision Detayları Yeni Call of Duty, Warzone Güncellemeleri

35
0
PAYLAŞ

Activision, Infinity Ward’ın, Call of Duty: Modern Warfare 2019’un devamı olarak bu yıl içinde çıkacak olan Call of Duty serisinin bir sonraki kurulumunu geliştirdiğini duyurdu.

Şirket, bir sonraki Call of Duty’nin, Modern Warfare 2019 ile birlikte piyasaya sürülen ve 2021’in sonlarında Call of Duty: Vanguard’ın piyasaya sürülmesinden sonra bile sayısız güncelleme alan battle royale modu olan Warzone için önemli bir güncelleme içereceğini söylüyor.

Activision, “Yepyeni oyun alanı ve yeni bir sandbox modu ile Battle Royale’de muazzam bir evrim bekleyin” diyerek, “hem yeni Call of Duty oyun sürümüne hem de Warzone’a yeni bir motor güç veriyor.” (Bu, Warzone’u ilk çıkışından bu yana oynamış olanlara büyük olasılıkla hoş geldiniz haberidir.)

Activision, bir sonraki Call of Duty gelene kadar Vanguard ve Warzone’un şu anki sürümü için sayısız planı olduğunu söylüyor. Şirket, “tüm hareket biçimlerinde iyileştirmeler” de dahil olmak üzere “30’dan fazla iyileştirmenin” Vanguard’ın İkinci Sezonu ile birlikte geleceğini söylüyor.

Ancak bu iyileştirmeler, Activision’ın konsoldaki Warzone oyuncularına bir görüş alanı kaydırıcısı getirme planına kıyasla sönük kalıyor, bunun Call of Duty topluluğunun oyun için en önemli taleplerinden biri olduğunu söylüyor, ancak bunu yapmak önceki için performans sorunları getirecek olsa da. gen konsolları.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Activision, “İkinci Sezon, oyun deneyiminizi sürekli iyileştirmenin bir sonraki büyük adımı olacak ve topluluğumuzdan gelen geri bildirimlere büyük değer vermeye devam ediyoruz” diyor. Şirket, önümüzdeki aylarda bir sonraki Call of Duty hakkında daha fazla bilgi paylaşmayı planlıyor.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK