Amazon, Kaliforniya, Glendale’de ilk giyim mağazasını açtı

Amazon, Kaliforniya, Glendale’de ilk giyim mağazasını açtı

54
0
PAYLAŞ

Amazon, bu yıl içinde Los Angeles’ta ilk tuğla-harç giyim mağazasını açacak.

Associated Press’e göre, ilk Amazon Style mağazası, alışveriş yapanların fiziksel raflara göz atarken telefonlarında kişiselleştirilmiş öneriler alabilecekleri Glendale, California’daki The Americana at Brand alışveriş merkezinde açılacak.

AP’ye göre, çoğunlukla Amazon dışı moda markalarına sahip olan outlet’in 30.000 metrekarelik alanı, Kohl’s mağazasıyla yaklaşık olarak aynı alana sahip, ancak stil sayısının iki katından fazlasını vaat ediyor. Geleneksel perakendecilerin aksine, Amazon Style, stoklar arkada kalırken showroom katında özel kıyafetleri öne çıkarmayı planlıyor.

Amazon Style’ın yönetici direktörü Simoina Vasen, CNBC’ye verdiği demeçte, “Temel 10 dolardan tasarımcı kot pantolonlara ve zamansız 400 dolarlık parçaya kadar her şeyi bulabilirsiniz.” “Her bütçeyi ve her fiyat noktasını karşılamak istiyoruz.”

Ancak, dağıtım planları veya satış projeksiyonları hakkında ayrıntılı bilgi vermedi; Glendale mağazasının resmi olarak ne zaman açılacağına dair bir haber yok. Marka sahibi Caruso’nun sahibi olduğu Amazon veya Americana, PCMag’in yorum talebine yanıt vermedi.

Amazon, çevrimiçi mal satışına damgasını vurmuş olsa da, şirket aynı zamanda süpermarket zincirlerinden hazır alışveriş mağazalarına kadar fiziksel perakende satış noktalarını da benimsedi. Alışveriş merkezleri listede bir sonraki sırada görünüyor. Amazon’un planlarına aşina olan kişilerin ABD’de “birden fazla” konum için bir teklif ortaya çıkardığı Ağustos ayında söylentiler havada uçuşmaya başladı.

Editörlerimiz tarafından önerildi

Amazon Style’ın satış noktalarında geçen yıl lanse edilen yüksek teknoloji ürünü soyunma odaları olup olmayacağı belli değil. Yüz yüze kıyafet alışverişinin “bazı rahatsızlıklarını” ortadan kaldırmayı amaçlayan bir çözüm, bir giysinin QR kodunu tarayarak bir personelin seçilen öğeleri toplamasına ve bunları soyunma odasına yerleştirmesine izin vermektir.

Ayrıca, müşterilerin farklı boyut veya renkler talep etmeleri (ve hatta öneriler bulmaları) için dokunmatik ekranların yanı sıra, personelin alışveriş yapanları gözetlemeden içeri girmesine izin verecek sürgülü kapılar sağlanmasından da söz edildi.

En iyi hikayelerimizi alın!

İçin kayıt olun şimdi yeni ne var manşetlerimizin her sabah gelen kutunuza ulaşması için.

Bu haber bülteni reklamlar, teklifler veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olarak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bülten aboneliğinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK