Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisinin tam adını açıkladı

Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisinin tam adını açıkladı

23
0
PAYLAŞ

Amazon yeni bir teaser videosu yayınladı Yüzüklerin Efendisi Bugün TV şovu, dizinin tam adını doğruladı.

Çok sayıda seçenekle karşı karşıya kalan Amazon, oldukça hantal ve uzun “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.” Tam olarak dilden düşmez ve konuşulduğunda veya yazıldığında kaçınılmaz olarak “Güç Yüzükleri” olarak kısaltılır.

Seri 2 Eylül’e kadar başlamadığı için yeni videonun içerik ve hatta görseller hakkında hiçbir şey açıklamamasına kimse şaşırmamalı. Dizinin Orta Dünya’nın ikinci çağında ve her ikisinde de anlatılan hikayeden binlerce yıl önce geçtiğini biliyoruz. Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi.Geri kalanı, muhtemelen Amazon’un alay etmeye başlaması için birkaç ay beklememiz gerekecek.

Variety’nin bildirdiği gibi, teaser bilgisayar grafikleri yerine pratik efektler kullanılarak oluşturuldu. Metal sanatçısı Landon Ryan, suyla soğutulmadan önce bir sekoya parçası üzerinde akan sıvı madalyonu yaratmak için yönetmen Klaus Obermeyer ve özel efekt sanatçısı Douglas Trumbull ile birlikte çalıştı.

Editörlerimiz tarafından önerildi

Ağustos ayında sona eren dizinin ilk sezonunun çekimleri ve ikinci sezonunun çekimleri devam ediyor. Amazon, piyasaya sürüldüğünde, birçok Yüzüklerin Efendisi hayranı için kaçınılmaz olarak olacağı gibi, Prime abonelerinin bir hafta sonu boyunca tüm dizinin keyfini çıkarmasına izin vermek yerine, haftada bir yeni bir bölüm sunmayı planlıyor.

En iyi hikayelerimizi alın!

İçin kayıt olun şimdi yeni ne var manşetlerimizin her sabah gelen kutunuza ulaşması için.

Bu haber bülteni reklamlar, teklifler veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olarak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bülten aboneliğinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK