Apple Görünüşe göre ‘RealityOS’ Platformunu Sızdırıyor

Apple Görünüşe göre ‘RealityOS’ Platformunu Sızdırıyor

31
0
PAYLAŞ

Apple’ın “realityOS” adlı yeni bir platformun varlığını sızdırdığı bildirildi.

Ars Technica, realiteOS’a atıfta bulunduğunu bildirdi görünmeye başladı Ocak ayında App Store yükleme günlüklerinde; Şirketin ayrıca bu hafta başında GitHub’a yüklenen kodda platforma atıfta bulunduğu söyleniyor. Bağımsız geliştirici Steve Troughton-Smith bir ekran görüntüsü paylaştı:

Apple’ın sanal gerçeklik (VR) ve artırılmış gerçeklik (AR) pazarlarına girme planları hakkında söylentiler yıllardır ortalıkta dolaşıyor. Bloomberg’e göre mevcut düşünce, Apple’ın 2022 veya 2023’te bu kategoride bir “üst düzey cihaz” piyasaya sürmeyi planladığı yönünde.

Apple’ın bu VR veya AR kulaklığı tarafından kullanılan işletim sistemine kendi adını vermesi mantıklıdır. Bu, tümü iOS tabanlı olan iPadOS, watchOS ve tvOS için geçerlidir; Apple’ın bu cihaz için bu adlandırma kuralından aniden vazgeçeceğine inanmak zor.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Şirketler genellikle asla piyasaya sürülmeyen yeni ürünleri test eder ve App Store yükleme günlükleri veya GitHub depoları kadar ileri gitmenin realiteOS’un bir zamanlar bir şey olacağı anlamına gelmediğinin garantisi yoktur. (Ya da Apple’ın “realityOS” takma adını tercih etmesi.)

Elma hayranları?

bizim için kaydolun Haftalık Elma Özeti En son haberler, incelemeler, ipuçları ve doğrudan gelen kutunuza teslim edilen daha fazlası için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK