Apple’ın 19 dolarlık parlatma bezinin temizlenmesi 24 saat sürüyor

Apple’ın 19 dolarlık parlatma bezinin temizlenmesi 24 saat sürüyor

36
0
PAYLAŞ

Apple’ın tuhaf derecede pahalı cila bezi tüketiciler arasında çok popüler olduğunu kanıtlıyor, ancak birçok alıcı muhtemelen 19 dolarlık bezi temizleme zamanı gelene kadar ne kadar sürdüğünü bilmiyor.

9To5Mac’in bildirdiği gibi, Apple geçen yıl piyasaya sürdüğünde, özel bezinin nasıl temizleneceğine dair talimatlar verdi. Basit ve kısadırlar, ancak bu, işlemin en az bir gün sürmesini engellemez.

Apple ekranlarınızda biriken hassas kir bezini temizlemek için üç adım gerekir. Birincisi elde yıkamanın bir parçası olarak bulaşık deterjanı ve su kullanmak, ikincisi bezi iyice durulamak ve üçüncüsü ise “cila bezinin en az 24 saat kurumasını beklemek”.

Apple ekranlarınızı her gün silmekten hoşlanıyorsanız, bu sorun yaratabilir ve hatta ikinci bir cila bezi almayı düşünmenize neden olabilir. Ancak, çoğu mal sahibinin, temizlikten sonra düzgün bir şekilde kuruması için yeterli zaman tanımak için bezlerini çok daha az kullanacağını düşünüyorum.

Editörlerimiz tarafından önerildi

Belki de gelecekteki ikinci nesil bir cila bezi, kuruma süresini 12 saate indirecektir; bu, Apple’ın bunun için daha fazla ücret alması için fazlasıyla yeterli bir bahane olacaktır. Ve cila bezinin nasıl temizlendiğini görmek isterseniz aşağıdaki videoda Sascha size nasıl yapıldığını gösterecek.

Elma hayranı?

bizim için kaydolun Haftalık Elma Özeti en son haberler, incelemeler, ipuçları ve daha fazlası için doğrudan gelen kutunuza teslim edilir.

Bu haber bülteni reklamlar, teklifler veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olarak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bülten aboneliğinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK