Aramızda Dread Hunger, Steam’de Aramızdan daha popüler

Aramızda Dread Hunger, Steam’de Aramızdan daha popüler

32
0
PAYLAŞ

Dread Hunger, 2022 için esasen Aramızda Terörle buluşan yeni bir PC oyunudur ve Steam’de popüler olduğunu kanıtlayan bir karışımdır. Sosyal kesinti ve hayatta kalma oyununun birleşimi, Ocak ayında piyasaya sürülmesinden bu yana popülaritesini istikrarlı bir şekilde artırıyor – ve şu anda olduğu gibi, Dread Hunger, Aramızda olduğundan daha yüksek bir oyuncu sayısına sahip.

PC’de Aramızdaki gibi pek çok harika oyun var – Epic’in olağanüstü popüler Fortnite’ı bile bir sosyal kesinti oyununa gitti – ancak yeni rakip Dread Hunger’ın popülaritesi, pek az kişinin başarabildiği şekilde artıyor.

26 Ocak’ta piyasaya sürülmesinden bu yana Dread Hunger, Steam’de sürekli artan eşzamanlı oyuncu sayıları gördü. Şu anda, 63,534’lük bir oyuncu sayısı zirvesine sahip – muhtemelen önümüzdeki 24 saat içinde tekrar kıracak. Aramızda, Mart 2021’in sonundaki Airship güncellemesinden bu yana neredeyse bir yılda bu kadar yüksek oyuncu sayısı olmamıştı.

Dread Hunger’ın Eylül 2020’den itibaren aramızdaki 447,476 veya tüm platformlarda 1,5 milyon olan zirvesine ulaşması için uzun bir yol var, ancak özellikle oyunun Innersloth’unkinden çok fazla farklılığı olduğu için bu harika bir başlangıç. Dread Hunger, başlangıç ​​olarak birinci şahıs ve sadece iki oyuncunun mürettebata ihanet etmeye çalışmasına sahip değil, aynı zamanda oyuncular acımasız kış vahşi doğasına karşı hayatta kalmak için savaşırken, Pas benzeri bir hayatta kalma yönüne de sahip. İsterseniz mürettebat arkadaşlarınızı bile yiyebilirsiniz.

Yine de dikkatli olun – uzuvların kesilip silah olarak kullanılabileceğini ve “bazen ölü insanların siğilleri olabileceğini” belirten olgun bir içerik açıklaması var. şok edici şeyler

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK