Aramızdaki geliştiriciler, 2022 yol haritasındaki arkadaş listelerini onaylıyor

Aramızdaki geliştiriciler, 2022 yol haritasındaki arkadaş listelerini onaylıyor

37
0
PAYLAŞ

Innersloth, Aramızda 2022’de olacakların perdesini araladı. Ufukta yeni bir harita ve mod gibi büyük eklemeler var, ancak aynı zamanda zamana biraz daha yakın olan ve hatta lanet olası bir arkadaşı listeleyen bazı hoş yaşam kalitesi güncellemeleri var.

“Biliyorum, biliyorum, yıllardır arkadaş listesi istiyorsun! Bu oluyor!” Topluluk Direktörü Victoria Tran, “Sonunda birlikte olduğunuz her mürettebat üyesiyle iletişim halinde kalabileceksiniz…ya da en büyük düşmanlarınızı takip edebileceksiniz, sanırım? Bu oyun aracılığıyla bazı ömür boyu arkadaşlar edindim ve bu gerçekten harika – iletişimde kalmanızı ve birlikte oyun oynamaya devam etmenizi sağlamak istiyoruz!”

Tran, yaşam kalitesi iyileştirmelerinin hesap oluşturma, Cosmicube’ları kullanma, sohbet seçimi ve oyunun diğer yönlerini daha az kafa karıştırıcı hale getirmeyi amaçladığını açıklamaya devam ediyor. Tran, “Temelde Aramızdakilerin inşasına ve onun popülaritesine adapte olmamıza tanık oluyorsunuz” diyor. “Bununla birlikte, amaç sizi şaşırtmak değil, bu nedenle UX iyileştirmeleri de sırada. Bize karşı sabırlı olduğunuz için teşekkür ederiz!”

Ayrıca yakında, popüler Scream serisinden tanıyabileceğiniz Ghostface kozmetik ürünlerini alacaksınız – Aramızda’da çöp kutularını boşaltmaya çalışırken kapüşonlu bir figür tarafından aşağı çekildiğinizi hayal edin. İkramlar ücretsiz ve “yakında” geliyor.

Bu yılın ilerleyen zamanlarında ayrıca yeni bir harita, saklambaç modu ve daha fazla rol alacağız. Innersloth, başka işbirlikleri de olacağını söylüyor, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Aramızda gibi en iyi sosyal kesinti oyunlarından daha fazlası için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK