Babylon’s Fall çıkış tarihi – bilmeniz gerekenler

Babylon’s Fall çıkış tarihi – bilmeniz gerekenler

31
0
PAYLAŞ

Babylon’un Sonbahar çıkış tarihi ne zaman? Platinum Games’in yaklaşmakta olan aksiyon oyunu gizemli ama zaten çok fazla bilgiye sahip ve TGA 2021’deki açıklama sayesinde artık çıkış tarihini de biliyoruz.

Square Enix E3 2018 sunumu sırasında ortaya çıkan Babylon’s Fall, yaklaşık bir çıkış tarihiyle ancak bunun dışında çok az ayrıntıyla görücüye çıktı. Hiçbir oyun gösterilmedi ve yeni IP’nin ne hakkında olduğuna dair daha sonra bir açıklama yapılmadı. Ayrıca beklediğimiz 2019 penceresinden ertelendi ve ancak son zamanlarda daha sağlam bir çıkış tarihi sağladı.

Bu, kendi kazanımları için dünyayı harap eden kötü bir imparatorluğa karşı savaşmak için takım oluşturabileceğiniz, kooperatif modunda oynayan en fazla dört oyuncuyu destekleyebilen bir aksiyon rol yapma oyunudur. Bir seferde dörde kadar kullanarak silah teçhizatınızı özelleştirebilirsiniz. Oyunun Steam sayfasına göre, “Yalnızca Gideon tabutunuzun güçlerinde ustalaşarak gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarabilir ve zirvede hayatta kalabilecek ve sizi bekleyen gizemleri ortaya çıkaracak kadar güçlü olabilirsiniz.”

Babylon’s Fall’un Çıkış Tarihi

Bablyon’ın Sonbahar çıkış tarihi 3 Mart 2022’dir. Steam üzerinden PC’de yayınlanacak. İşte bize yeni oynanış gösteren ve lansman tarihini açıklayan TGA 2021 fragmanı:

YouTube küçük resmi

Ve burada Bablyon Fall çıkış tarihi hakkında bilmeniz gereken her şeye sahipsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK