Babylon’s Fall PC incelemeleri – eleştirmenlerin puanlarının özeti

Babylon’s Fall PC incelemeleri – eleştirmenlerin puanlarının özeti

28
0
PAYLAŞ

Elden Ring’in geçen ayın sonunda büyük beğeni toplamasıyla birlikte, Square Enix’in aynı anda kendi üçüncü şahıs fantezi oyununu yayınlamayı seçmesi şaşırtıcı. Babylon’s Fall, Nier: Automata’nın arkasındaki stüdyo olan Platinum Games’in en son oyunu olarak 3 Mart’ta piyasaya çıktı – ancak incelemeler umut verici mi?

Yeni bir canlı hizmet çok oyunculu oyun olan Babylon’s Fall, Steam’de vasat oyuncu sayılarına ve vitrindeki “Karma” incelemelere başladığından beri zorlu bir mücadeleyle karşı karşıya. Kritik açıdan bakıldığında, Platinum’un en son oyunu için web sitelerinden gelen incelemeler çok daha iyi değildi – puanlar beşte bir yıldız kadar düşük. OpenCritic, ona “zayıf” olarak işaretlenen kritik bir ortalama 40 verir.

Rock Paper Shotgun’un puansız incelemesi, onu “canlı bir zarar” ve “ödül vermeyen faaliyetler ve yağmalara saplanmış bir çevrimiçi aksiyon RPG’sinin kafa karıştırıcı bir kargaşası” olarak adlandırıyor. ComingSoon.net, “bazı ilgi çekici patron karşılaşmaları ve daha ilginç seviye tasarımı” içerdiğini belirterek, daha olumlu eleştirilerden birine sahip.

En olumsuz tarafı, VGC’nin incelemesi Babylon’s Fall’u “görsel olarak eski, sürekli olarak sıkıcı ve hatırlayabileceğimiz en ortalama PlatinumGames savaşını içeriyor” olarak nitelendiriyor. TheGamer muhtemelen daha da yıkıcıdır ve buna “doğru bile olmayan bir nakit kapma girişimi – kimse bunun için para harcamak istemeyecektir” diyor.

İşte şu anda mevcut olan tüm puanlar ve incelemeler:

Yani en son Platinum oyunu için harika bir lansman değil. Geçen yılki beta sırasında ortaya çıkabilecek sorun önerileri vardı ve bu sorunların üstesinden gelinmemiş olabilir. Yine de Babylon’s Fall’ı denemek istiyorsanız, yapmadan önce sistem gereksinimlerine göz atın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK