Baharat bu Nisan’da Dune’da akmalı

Baharat bu Nisan’da Dune’da akmalı

30
0
PAYLAŞ

Dune: Spice Wars, 23 yıldır ilk Dune RTS’si: ve çok yakında burada olacak. 26 Nisan’da Erken Erişim’de piyasaya sürülen oyun, Frank Herbert romanına dayanıyor, ancak Denis Villenueve’nin son film versiyonundan biraz ilham alıyor. Malzemeye aşina değilseniz, size söyleyeyim: baharat savaşlarını içerir.

Çıkış tarihinin yanı sıra, oyunun oynanabilir dördüncü gerçeği de ortaya çıktı: Fremenler. Zorlu çöl ortamlarında daha fazla evdeler, korkunç kum solucanlarını çekme şansları daha az ve manzaraya dağılmış NPC grupları ile daha kolay ittifaklar kurabilirler. Hizip, esasen imperium’a karşı bir gerilla ordusu olarak tasarlandı ve oyun tarzı, Arrakis’in farklı sakinlerini işgalcilere karşı bir araya getirmeyi içeriyor.

(İmaj kredisi: Shiro Oyunları)

Shiro Games CEO’su Sebastien Vidal, “Stüdyoda çok sayıda büyük Dune hayranı varken, bu evrenle çalışırken her gün gördüğüm heyecan çok gerçek ve bunun oyunda da gerçekleşeceğini umuyoruz” diyor. “Kaynak malzemeye olan tüm bu tutku ve Northgard’ın yapımından edindiğimiz tüm bilgi birikimiyle, bu oyunu oyuncuların eline vermek için sabırsızlanıyoruz.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK