Battlefield 2042 sonunda gelecek ay yeni bir puan tablosu alıyor

Battlefield 2042 sonunda gelecek ay yeni bir puan tablosu alıyor

33
0
PAYLAŞ

Battlefield 2042, geçen yıl piyasaya sürüldüğünden bu yana bazı zorluklarla karşılaşmış olsa da, hayranlardan gelen en tutarlı taleplerden biri de yeni bir puan tablosu oldu. Ama üzülme! Çünkü değişim yolda.

EA, önümüzdeki haftalarda Battlefield 2042 için planlarını ortaya koydu. Şubat ayının ortasından sonuna kadar taraftarlar, oyuncuların sunucuda nasıl biriktiğini gösteren yeni bir panel ile güncellenmiş bir puan tablosu kullanıcı arayüzüne sahip olacaklar. Diğer değişiklikler de bu ayın başından bu yana çalışmalarda bulunuyor. Ekip, aşağıda görebileceğiniz devam eden bir çekim paylaştı.

EA zaman içinde iyileştirmeler yapmaya devam etmeyi planladığı için bu sadece başlangıç. “[The] Skor tablosu bu güncellemenin ötesinde güncellemeler almaya devam edecek – bu bizim için bitmiş bir anlaşma değil,” diye devam ediyor geliştirici heyecan. “Oyunda canlı yayına girdikten sonra bunu tekrarlamaya devam etmeyi umuyoruz ve bu yeni puan tablosu Şubat ayında yayınlandığında geri bildiriminizi duymayı dört gözle bekliyoruz.”

Buna gelmeden önce, Battlefield 2042 bu hafta başka bir güncelleme alıyor. Bu, daha fazla sunucu ve oyun türü sunan Portal için bir dizi kararlılık iyileştirmesi ve diğer değişiklikleri içerir, bu da tahakküm ve XP için haftalık görevlerde ilerlemenizi kolaylaştırır.

EA ayrıca topyekün savaş ve platformlar arası sesli sohbette eşleştirme tercihlerine de değinerek, herhangi bir güncelleme gelmemesine rağmen ikilinin takımın radarında olduğunu açıklıyor.

En iyi Battlefield 2042 silahları için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK