Battlefield 2042’nin sesli sohbeti nihayet gelecek ay başlıyor

Battlefield 2042’nin sesli sohbeti nihayet gelecek ay başlıyor

25
0
PAYLAŞ

Yeni Battlefield 2042 3.3 güncellemesi, çok oyunculu oyunda birkaç düzeltme ve değişiklikle bugün erken saatlerde çıktı, bunların en azı uzun süredir ertelenen puan tablosunun eklenmesi değil. Ayrıca ekip, çok talep edilen başka bir özelliğin “Nisan başında” çıkacağını doğruladı – Battlefield 2042’nin Kadrolar için sesli sohbeti.

En son Battlefield oyunu için en sorunsuz birkaç ay değildi. Performans sorunları ve oyunun ilk sezonunun gecikmesiyle ilgili şikayetlerin yanı sıra, bazı oyuncular skorbord ve sesli sohbet gibi temel özelliklerin olmamasından da rahatsız oldular. PCGamesN’in kendi incelemesi, Battlefield 2042’nin “tam potansiyeline ulaşmaktan birçok güncelleme uzakta” ​​olduğunu vurguladı.

Skorbord artık oyunda ve geliştirici Ripple Effect, “Squads için VOIP işlevselliğinin” Battlefield 2042 güncelleme 3.4’e geleceğini söylüyor. Ekip, bugünkü güncellemenin yama notlarında “bir sonraki güncellemenin şu anda Nisan ayının başlarında gelmesi planlanıyor” ve sesli sohbete ek olarak “daha geniş bir değişiklik ve düzeltme seti” içereceğini söylüyor.

Dalgalanma Etkisi, bugün yayınlanan puan tablosunun bu özelliğin yalnızca “ilk sürümü” olduğunu ve sonraki güncellemelerde daha fazla yinelemenin geldiğini açıklıyor. Örneğin gelecek ayki güncelleme, Tur Sonu ekranlarında bulunan puan tablosunu ekleyecektir.

Gelecek ayın güncellemesi ayrıca, MC5 Bolte gibi “araçlardaki silahlar için denge değişiklikleri” ve “piyade silahları için her alanda Eklenti davranışının elden geçirilmesi” üzerine odaklanacak.

savaş alanı 2042 savaş alanı 2042 savaş alanı 2042 mütevazı 59.99$ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Battlefield 2042 güncellemesi 3.3 çıktı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK