Biri spam yapıyorsa !!!!! Lost Ark’ta kendilerini parlatıyor olabilirler!!!!!

Biri spam yapıyorsa !!!!! Lost Ark’ta kendilerini parlatıyor olabilirler!!!!!

21
0
PAYLAŞ

Vay be, bu hikaye istediğim kadar ünlem işareti kullanabileceğim anlamına geliyor!!!!! Kendimi daha güçlü hale getiriyorum!!!!! Süper saiyan yazar modu—maksimum laf kalabalığı!!!!!

tamam duracağım Ancak Lost Ark oynuyorsanız ve savaşta yukarıdaki gibi bir şeyle karşılaşırsanız, bu sadece bir oyuncunun can sıkıcı olması olabilir: Ya da oldukça aşırı seviyelere ulaşabilen bir hasar güçlendirmesi uyguluyor olabilirler.

Kayıp Ark’ın birçok eşyası arasında, belirli bir beceri kazandıran bir gravürle gelen doğum taşları vardır. Bunlardan biri Tlim adlı bir oyuncu için düştü ve üzerindeki gravürün adı ‘Görüş Odağı’ idi. Bunun üzerindeki oyun içi metin şöyledir: “Sv. 1 (Düğüm 5): Normal sohbette “!!!!!” çıktısı verildiğinde, Görüş Odağı 6sn boyunca etkinleştirilir. Efekt etkinleştirildikten sonra, kullanılan saldırı becerisinin hasar +%8.” Seviye arttıkça buff artar.

Kayıp Ark'taki 'Görüş Odağı' gravürü

(İmaj kredisi: Smilegate)

Tlim, “İlk başta çeviride bir hata olması gerektiğini düşündüm” diye yazıyor. “Belki yanlış okumuşumdur…? Böyle saçma bir yetenek yok herhalde değil mi? Yanlış. Bu gravür ile sohbete “!!!!!” ile biten bir mesaj atarsan, senin zararına olur. sonraki beceri artar. 30 saniyelik bir bekleme süresindedir. Oyunda yerleşik metin makrolarıyla çalışır. Herhangi bir cümle olabilir: ‘İnan!!!!!’, ‘KAMEHAMEHAAAAAAA!!!!!’, ‘Ben benim tarafımda tanrının VE animenin gücüne sahip ol!!!!!’. İnandığın her şey, grubunuzdan maksimum utanç çekecektir.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK