Birisi her Kingdom Hearts patronunu bir dans pediyle dövdü

Birisi her Kingdom Hearts patronunu bir dans pediyle dövdü

21
0
PAYLAŞ

Bir Twitch yayıncısı, ilk JRPG oyunundaki tüm Kingdom Hearts patronlarını yalnızca dansın gücünü kullanarak – veya daha özel olarak, bir Dance Dance Revolution 2 dans pedi denetleyicisiyle – yendi. Buna Final Fantasy VII’den Phantom ve Sephiroth gibi en zorlu ‘süper patron’ düşmanları da dahildir.

Elden Ring’in en korkutucu patronlarından birini tamamen muzla alt eden biri gibi zorlu oyunları yenmek için yaratıcı kontrolörleri kullanan oyuncular hakkında birçok harika hikaye var. Twitch akışı MomoPkmn95, Dark Souls oyunlarını bir Rock Band davul seti ve evet, kendilerini denemek için bir dans pedi ile Dark Souls oyunlarını yenen oyunculardan ilham aldı – Kingdom Hearts 1’de.

İlk Kingdom Hearts oyununu bir dans matı ile yenme girişiminin çoğu MomoPkmn95’in Twitch kanalında görülebilir, aksi takdirde YouTube’da öne çıkanlar vardır – RPG oyununun en zorlu patronlarından bazılarıyla dans etmelerini de içerir. aşağıdaki video.

MomoPkmn95, “PS2 denetleyicisi olarak bir dans pedi kullanmayı merak etmeye başladım” diye açıklıyor. “Fikir işe yaradı, ancak çok sınırlayıcıydı.” Dark Souls’un son halini gördükten sonra, bir kez daha denemeye karar verdiler, ancak “doğru bilgisayar kurulumuna” sahip olana kadar beklemek zorunda kaldılar. “Artık bunu yapmak için gerekenlere sahip olduğum için bu rüyayı gerçeğe dönüştürmeye karar verdim.” buna bir bak

YouTube küçük resmi

Bu, merakla beklenen devam oyununda bir Star Wars dünyasını ima eden bir fragmanla Kingdom Hearts IV duyurusunun hemen ardından geliyor. MomoPkmn95’in mağlup ettiği patronlardan birinin temelde bir Sith Lordu olduğu göz önüne alındığında, hiç şaşırmadık.

Final Fantasy XIV Komple Sürüm Final Fantasy XIV Komple Sürüm Final Fantasy XIV Komple Sürüm 59.99 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK