Birisi Terraria zor modunu 1 HP ile ve hiçbir atlatmadan yendi

Birisi Terraria zor modunu 1 HP ile ve hiçbir atlatmadan yendi

25
0
PAYLAŞ

Bir oyuncu en zorlu Terraria zor mod zorluğunu tek hp’lik bir koşuda hiçbir kaçmadan geçerek, hepimizin kötü görünmesine neden oldu. Oyuncu, hayatta kalma oyununun Journey modu For the Worthy’yi ana modda küçük bir zafer şansıyla üstlendi ve yine de sonuna kadar gitti ve son Terraria patronunu yendi.

Terraria’nın piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse on bir yıl geçti ve oyuncular Terraria 2 haberlerinin olmamasına rağmen hala üstesinden gelmek için yeni zorluklar buluyorlar. Önceki bir oyun güncellemesi, artan zorluk derecesine sahip ‘For the Worthy’ dünyasını tanıttı, bu da daha sonra sırasıyla ‘Master’ seviyesinde ve ardından Journey modunda oynanabilir – bunların hepsi birlikte neredeyse imkansız bir Terraria mücadelesi yaratır.

Pekala, Reddit kullanıcısı the_true_lazyguy, onlara sadece bir HP sağlık vermek için birkaç Terraria modu ekledikleri ve Hallowed zırh ve Kara Kuşak gibi öğelerle vuruşlardan kaçınma yeteneğini kaldırdıkları için imkansızlık karşısında açıkça gülüyor. Sonra, tüm bunları yerine getirdikten sonra gittiler ve oyunu “nihayet” yendiler. Bir şekilde.

Aşağıdaki videoda Ay Lordu patronu ile gergin savaşlarına göz atabilirsiniz. Etkileyici şeyler.

Sonunda oyunu 1 hp ile yendim ve Terraria’dan JMFTW MM’de kaçma şansım yok

En iyi Terraria kanatları ve bunların nasıl elde edileceği için hemen oradaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

teraryum teraryum teraryum mütevazı $9.99 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK