Black Desert Online güncellemesi, MMO’ya büyük sınıf iyileştirmeleri getiriyor

Black Desert Online güncellemesi, MMO’ya büyük sınıf iyileştirmeleri getiriyor

39
0
PAYLAŞ

Pearl Abyss, merak ediyorsanız, MMO Black Desert Online’ın en son yamasıyla 869.73MB boyutunda 93 güncelleme yayınladı. Güncelleme birçok şeye değinirken, aslan payı çok beklenen sınıf düzenlemelerine ayrıldı.

Sınıflara geçmeden önce, birçoğunun faydalanması gereken bazı karakter değişiklikleri var. Ekip, hareket etme veya yeniden yükleme gibi yaşam becerisi eylemleriyle meşgulken geri tepme veya sertlik zayıflatmalarına maruz kaldığında hareketlerinizin anormal görünmesine neden olan bir sorunu düzeltti. Çifteli yeniden yüklediğinizde ekranınızın karakterinizin etrafında dönmesine neden olan bir sorun da “düzeltildi”.

Sınıflara gelince, savaşçı, korucu, büyücü ve daha fazlasında değişiklikler var. Savaşçı’nın dönen ok saldırısı artık PvP’de uygun kritik oranı güçlendirmesini vermelidir ve Kara Ruh’un Öfkesi becerileri, PvP’de hasar azaltmada karşılık gelen bir değişiklikle güçlendirildi. Ancak büyücü, çılgına dönmüş, terbiyeci ve diğerleri bir miktar TLC aldığı için Kara Ruh yetenekleri değiştirilen tek sınıf savaşçı değil.

Değişikliklerin tam listesine buradan göz atabilir veya bilginizi görsel bir biçimde beğendiyseniz aşağıdaki videodaki bir teaser’a göz atabilirsiniz.

YouTube küçük resmi

PC’deki en iyi MMO’lardan daha fazlası için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK