Blizzard, WoW Wrath of the Lich King Classic fiyatını ölçtü

Blizzard, WoW Wrath of the Lich King Classic fiyatını ölçtü

39
0
PAYLAŞ

Blizzard’ın yeni bir oyuncu anketi, Lich King Classic fiyat noktasının olası bir World of Warcraft Wrath’ini ortaya koyuyor – ve MMO oyun geliştiricisi, bir sonraki WoW Classic genişlemesi için de mikro dönüşümleri ima ediyor gibi görünüyor.

Geçen ay oyuncular, Blizzard’ın onlara, Wrath of the Lich King genişlemesinin olası bir World of Warcraft Classic versiyonuna olan ilgilerini ölçmek için anketler gönderdiğini bildirdi. Daha önce, Blizzard aynı şeyi yaptı Bir yıl sonra piyasaya sürülen Burning Crusade için.

Şimdi doğrudan “Lich King Classic’in Gazabı” ve olası bir genişleme için fiyatlandırma hakkında konuşan başka bir anket (WoWhead aracılığıyla) var. Blizzard, iki paket seçeneği ve bununla birlikte ek DLC arasında karar veriyor gibi görünüyor. 29,99$’lık alt pakette bir destek, karakter aktarımı, evcil hayvan, bir aylık ücretsiz oyun ve hem modern hem de klasik World of Warcraft’ta kullanılabilen Lich King temalı bir binek bulunur. 49,99 $’lık paket muhtemelen tüm bunları, daha fazla güçlendirmeyi – Deathknight için bir tane de dahil olmak üzere – ve çeşitli kozmetik etkileri tetikleyen bir oyuncağı içeriyor.

Oyuncuların sadece bu paket seçeneklerinden hangisinin çekici olduğuna ya da hiçbirinin olmadığına karar vermesi gerekiyor. Ayrıca, muhtemelen paketlerin yanında olası mikro dönüşümler olarak, bu DLC bitlerinden hangisinin çekici olduğuna da karar verebilirler.

Tabii ki, eğer Burning Crusade herhangi bir göstergeyse, Lich King genişlemesinin World of Warcraft’ta ortaya çıkmasından önce hayranların uzun bir beklemesi olacak.

Temmuz 2021’de Kaliforniya eyaleti Activision Blizzard’a yıllarca işyerinde ayrımcılık ve taciz iddiasıyla dava açtı. Hikaye o zamandan beri CEO Bobby Kotick’i bulandırdı ve ABD federal hükümetini bir soruşturma açmaya teşvik etti. Gelişmeye ve oyun endüstrisi için büyük önem taşımaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellenen bu açıklayıcı makaleden şimdiye kadarki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

World of Warcraft modern’e gelince, oyunun bir sonraki genişlemesi Dragonflight olarak adlandırılıyor – Blizzard’ın kendi sızıntısına göre – ve 19 Nisan’da açıklanacak. Kim bilir, belki Blizzard aynı zamanda Wrath of the Lich King Classic’i de duyurur.

Razer Black Shark V2 ProRazer Black Shark V2 Prorazer180 dolargörüşNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK