Bu Fallout hayranı, sınırlı sayıda bir mini nükleer bombayı küçük bir PC’ye...

Bu Fallout hayranı, sınırlı sayıda bir mini nükleer bombayı küçük bir PC’ye dönüştürdü

21
0
PAYLAŞ

Fallout Collector genellikle nükleer sonrası RPG serisi için etkileyici hatıra koleksiyonunu vurgulamaya odaklanır, ancak son zamanlarda Bethesda’nın 2015’te piyasaya sürdüğü Fallout Anthology ile birlikte gelen plastik nükleer savaş başlığının içindeki bir PC’de elini denedi. Zevkli sahte plastik bomba, antolojiyle birlikte gelen DVD’leri tutmayı amaçlıyor, ancak aynı zamanda bir miktar silikon ve bir güç kaynağına sığacak kadar geniş olduğu ortaya çıktı.

Bu, Linus Tech Tips tarafından antolojinin piyasaya sürülmesinden sonra yapılan bir yapıya benzer bir projedir, ancak bazı önemli farklılıklar vardır. LTT’den Luke, kasayı 3D baskılı bir kılıfla uzatarak ve o zamanki i7 6700K ve R9 Fury Nano’yu yoğun şekilde modifiye edilmiş mini nükleer bombaya sıkıştırarak daha geleneksel bir PC yapısını seçti.

mini nuke pc'den anakart muhafazası çıkarıldı

(İmaj kredisi: Fallout Collector)

Fallout Collector, kasada daha az değişiklik gerektiren daha küçük, daha düşük güçlü bir sistem seçti. Özellikle kompakt bir anakarta sahip Intel’in küçük form faktörlü bir bilgisayarı olan bir NUC’yi yeni muhafazaya yerleştirdi. Fallout Collector, kasanın altında bir güç kaynağı seti ve IO bağlantı noktaları için yanlara oyulmuş delikler ile, oyunları anakartı monte etmek için bir tabanda tutmak için tasarlanan ek parçayı değiştirdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK