Bu Haçlı Kings 3 MOD, eylemi feodal Japonya’ya kaydırıyor

Bu Haçlı Kings 3 MOD, eylemi feodal Japonya’ya kaydırıyor

39
0
PAYLAŞ

Crusader Kings III’nin Dünya Haritası (henüz) Doğu Asya’yı içermezken, yine de birkaç yüz yıl boyunca ziyaret edebilirsiniz. Shogunate, 1467-1615 yılından itibaren feodal dönemi, Japonya’nın Sengokou dönemine odaklanan Ortaçağ Grand Strateji oyunu için toplam bir dönüşüm modudur.

Haçlı Kings II için Nova Monumenta Iaponiae Historica Moduna dayanarak, shogunate, taban oyunun feodal döneminden birçok farklı kurallara göre çalışır. Tarihsel kayıtlara dayanmaktadır ve Ailelerinin yanı sıra Sengoku-Era Daimyo’nun birçoğunu içerir ve oyunda herhangi bir iniş karakteri olarak oynayabilirsiniz. Baş döndürücü bir potansiyel başlangıç ​​sayısı var, ancak hiçbiri size hitap etmiyorsa, Kendi Sengoku-Era Daimyo’nuzu yaratabilir ve shogunate’i iddia etme yolunda kendi yolunda belirtebilirsiniz.

Yeni bir shogunate bulma kararını verdikten sonra, Japonya’nın tümü de Jure topraklarınız olur, size kimseye karşı bir Casus Belli veriyor. Bununla birlikte, diğer karakterlerin savaşa çağrı yapması daha az olacağı daha az olacaktır – bir savunma halinde katılmanız için en az 50 olumlu görüşe ihtiyaçları ve sizi herhangi bir saldırganlığa katılmalarını istiyorsanız +75 görüşüne ihtiyaç duyarlar. eylem.

Shogunate ayrıca, Madenler, Ticaret Bağlantı Noktaları ve Silahlar gibi, gelir ve askeri güçleri için bonuslar ekleyecek özel binalar ekler. Tarihsel olaylar, savaş topu ve arrquebus yeniliklerinin kilidini açmak için açılacak ve rütbe kazanabilir ve emperyal mahkemenin tepesine tırmanabilirsiniz.

MOD, Yeni Kraliyet Mahkemesi DLC ile uyumludur ve hatta Sengoku Daimyo için eşsiz bir taht odası tarzı ve ayrıca ilave dönem sanat eseri de dahildir.

Shounat’ı buhar atölyesinde bulabilirsiniz. Yükleme, STOPSCITE’ye tıklamak kadar basittir – bir sonraki Crusader Kings III yeni bir oyun başlattığınızda, bir shogunate kampanyası olacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK