Bu hafta sonu ne yayınlanır

Bu hafta sonu ne yayınlanır

64
0
PAYLAŞ

İçerik yığını çok büyük ve sonsuzdur ve nasıl dilimleyeceğinize karar vermek için tüm hafta sonunuz vardır. Giderek kötüleşen akış savaşlarının ortasındayız ve çok fazla akışlı video hizmetine yayılmış, aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla dizi ve film var. Öyleyse sizin için kolaylaştıralım. Her hafta, PCMag özellikler ekibi, dört gözle beklemeleri gereken veya doğru olduğunu düşünmeniz gereken akış içeriğini vurgulamaktadır. Tercih ettiğiniz medya akış cihazını açın ve izleyin.

Aşamalı – Sezon 1 ve 2 (Hulu)

Gerçek hayattaki arkadaşlar ve harika aktör David (Doktor Kim) Tennant ve Michael (don / Nixon) Prime Video’da rol alan Sheen iyi alametler, ayrıca yıldız aşamalı ama asla aynı odada. Bu, ikisinin pandeminin ardından bir oyun için kadroya alınmaları ve evde kalmaya zorlanmaları ile ilgili. İki sezonluk Zoom görüşmeleri boyunca egolar, paranoya ve büyük bir neşe ortaya çıkıyor. İlk olarak İngiltere’de BBC’de yayınlandı. 3. sezon bile olabilir… belki.

Hype House – 1. Sezon (Netflix)

MTV’nin en parlak dönemini hayal edin Gerçek dünya, bir grup yabancının haftalarca küçük bir alana tıkıştırıldığı – ama bunun yerine bugün uyanan sosyal medya etkileyicileri. hemen hemen bu ne heyecan evi dır-dir.

İhale Çubuğu (Ana Video)

Ben Affleck ciddi oyunculuğa geri dönüyor (eğer bir anlamı varsa, Altın Küre almaya hazır) ihale çubuğu, George Clooney’nin yönettiği bir film. Long Island’da büyüyen ve barı işleten amcası (Affleck) ile bir bağlantı arayan JR Moehringer’in 2005 tarihli anısına dayanıyor.

İlaç Kardeşi (Hulu)

İlk bakışta, Martin Shkreli kadar kolay nefret edilen biri var mı? Eski ilaç “komedisi” ve hedge fon yöneticisi ve serbest bırakılmayı bekleyen mevcut federal hapishane hükümlü, bu belgeselin konusu, muhtemelen onun çakal yüzüne daha az vurma ihtiyacı hissetmenizi sağlamak için çok az şey yapacak.

Steve Nöbette (Facebook İzle)

Steve Harvey, yalnızca komik barındırmadan daha fazlasıdır Aile anlaşmazlıkları ve Bayan evren Yarışmalar ve adını taşıyan Steve Harvey sabah programı. Facebook’ta yayın yapan bir röportaj programı var! Steve nöbette hafta içi yeni içerik var. 10 Ocak Pazartesi günü gelecek olan, Steve’in B-360 Baltimore’un kurucusu Brittany Young ile röportaj yaptığı yukarıdaki özel klibi içeren bir gösteri.

Sandlot (Disney +)

Sadece bir süreliğine çevrimiçi olarak kiralanabilen veya satın alınabilen Disney + şimdi 1962’de geçen kült 1993 filmine sahip ve kum duvarın ötesinde yaşayan canavarı görmemize yardım etmeye hazır. “Beni öldürüyorsun Smalls!”

Bölünemez: Nefreti İyileştirme (Üstün +)

Mandy Patinkin tarafından anlatılan bu altı bölümlük belgesel, insanları ABD Capitol’ünde isyana sürükleyen şeyi araştırıyor. Ve belki de nefretin üstesinden nasıl gelebiliriz. İlk bölüm ilk yıl dönümü olan 6 Ocak’ta yayınlandı.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun şimdi yeni ne var en çok okunan haberlerimizi her sabah gelen kutunuza almak için.

Bu haber bülteni reklamlar, teklifler veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olursanız, kullanım koşullarımızı ve veri koruma yönergelerimizi kabul etmiş olursunuz. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK