Bu postacı çantası Steam Deck kılıfı kurşun geçirmez bir astara sahiptir

Bu postacı çantası Steam Deck kılıfı kurşun geçirmez bir astara sahiptir

31
0
PAYLAŞ

Steam Deck’in çıkış tarihi neredeyse yaklaşıyor ve taşınabilir oyun bilgisayarı aksesuarları solda, sağda ve ortada beliriyor. Valve’in her üç el cihazı modeli de bir taşıma çantasıyla birlikte gelirken, San Fransico merkezli bir şirket, kurşun geçirmez bir yelek ile aynı malzemeyi kullanan olağanüstü derecede ekstra üst düzey bir çanta üretiyor.

Waterfield tarafından yaratılan Cityslicker for Steam Deck, sırçalı deri dış yüzeye ve balistik naylon astara sahiptir. Kuşkusuz, bu lüks aksesuar bir çantadan çok bir postacı çantasına benziyor ve çıkarılabilir bir kayış kullanarak devasa el cihazını bile taşıyabilirsiniz. Cityslicker, bir çantanın içine girmek yerine bir çanta olarak tasarlandığından, siyah, beyaz, kıpkırmızı ve çikolata kahvesi de dahil olmak üzere çeşitli renklerde gelir. Bir oduncu oyuncu estetiğini sallamanız durumunda, bir “boz deri” seçeneği bile var.

Cityslicker kesinlikle şık olmaya çalışıyor, ancak kasa da son derece işlevsel ve eksiksiz bir Steam Deck kurulumunu barındırabilir. MicroSD kart yuvalarından bir Anker güç bankasını taşımak için tasarlanmış bir keseye kadar, Waterfield’ın el bagajını alması biraz lüks bir Marry Poppins tarzı teknoloji çantasına benziyor.

Waterfield, Steam Deck Cityslicker’ın maliyetini henüz açıklamadı, ancak şüphesiz yüksek bir fiyatı olacak. Bununla birlikte, şirket zaten bir Nintendo Switch sürümünü 107 dolara satıyor, bu nedenle yeni sürüm 17 Şubat’ta piyasaya çıktığında benzer bir miktara mal olabilir.

YouTube küçük resmi

Bir taşıma çantasında balistik kalitede malzeme kullanmak muz gibi görünebilir, ancak orada daha saçma eklentiler var, Thanko’nun tuhaf oyun yastığı olayı gibi. Saçmalık bir yana, en azından ay sonunda geldiğinde elimizde bol miktarda Steam Deck aksesuarı olacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK