Call of Duty Sezon 2, hem Warzone hem de Vanguard için ertelendi

Call of Duty Sezon 2, hem Warzone hem de Vanguard için ertelendi

41
0
PAYLAŞ

Activision, Call of Duty’nin gelecek sezonunun Warzone, Vanguard ve Modern Warfare’i rahatsız eden devam eden sorunlar nedeniyle biraz geç başlayacağını duyurdu. Çok oyunculu oyunların ikinci sezonu, başlangıçta planlandığı gibi 2 Şubat’ta değil, 14 Şubat’ta başlayacak.

Call of Duty, Sezon 1’in Aralık ayında başlamasından bu yana zorlu birkaç ay geçirdi. Silah dengesinden dükkandaki görünmez görünümlere kadar Warzone ve Vanguard oyuncularının şikayet edecek çok şeyi vardı. Geliştiriciler, “Hayal kırıklığınızı hissediyoruz ve sizi yüksek sesle ve net bir şekilde duyuyoruz” diyor ve ilk sezonda birkaç yama yayınlandığından “daha fazlasının yapılması gerektiğini” ekliyor.

“Bu ek geliştirme süresini, oyun optimizasyonları, oyun dengeleme (silah ve teçhizat dengeleme dahil), oyun kararlılığı ve hata düzeltmeleri ve Vanguard, Warzone Pacific, Black genelinde oyuncuları geliştirmek için deneyimi iyileştirmek için genel cila dahil güncellemeler sağlamak için kullanacağız. Ops Cold War ve Modern Warfare,” Call of Duty personeli bugünkü duyuruda yazıyor.

Bilgisayarınızın Call of Duty: Warzone sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol etmek veya Warzone sözleşmelerinin nasıl çalıştığı hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa doğru yere geldiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK