Capcom bu hafta sonu için gizemli bir şeyle alay ediyor

Capcom bu hafta sonu için gizemli bir şeyle alay ediyor

27
0
PAYLAŞ

Gizemli bir Capcom geri sayım web sitesi açıldı ve bu, 20/21 Şubat hafta sonu için bir tür duyuruyla alay ediyor gibi görünüyor. Hayranlar, Resident Evil Village DLC’sinden Street Fighter 6’ya kadar her şey hakkında şimdiden spekülasyon yapıyorlar ve her iki yönde de küçük bir kanıt var.

Resident Evil Village, etrafındaki en iyi korku oyunlarından biridir ve Capcom daha önce DLC’nin 2021’in en iyi oyunlarından biri için çalışmalarda olduğuna söz vermişti – ve görünüşe göre bazıları ücretsiz olacak. Gri ve beyaz renk düzeni ve Resident Evil’i çağrıştıran keskin yazı tipi dışında, geri sayım sayfasının alt kısmında Village’ın başlangıcına benzer karlı bir zemin dokusu görülüyor.

Bu zamanlayıcının Street Fighter 6’nın veya Street Fighter ile ilgili bir şeyin ortaya çıkması için olması da mümkündür, çünkü zamanlayıcı bu hafta sonu sona erecektir – tam olarak Street Fighter V Pro Tour 2022’nin gerçekleşmesi gerektiğinde. Capcom, Kasım ayında Luke’un Street Fighter V’nin son DLC karakteri olacağını doğruladı, bu yüzden şimdi bir Street Fighter 6 duyurusu için yolu açık.

Alternatif olarak, Capcom bize devam edecek pek bir şey vermediği için tamamen farklı bir şey olabilir. Geri sayım sayacının kesin bitiş zamanı 20 Şubat 22:00 PST veya 21 Şubat 01:00 Est/6am GMT’dir, bu nedenle hayranların öğrenmek için uzun süre beklemesi gerekmez, bu nedenle hayranların öğrenmek için fazla beklemesi gerekmez. Capcom şimdi ve o zaman arasında daha fazla ipucu gönderebilir, bu nedenle yayıncının Twitter beslemesine göz atmaya değer.

Ne olursa olsun, Street Fighter V PC’deki en iyi dövüş oyunlarından biri ve Resident Evil Village 2021’in en iyi oyunlarından biriydi, bu nedenle her iki oyun için de bir devam oyunu veya daha fazla içerik almak bize harika geliyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK