CD Projekt Red, Witcher 3’ün yeni nesil yükseltmesini süresiz olarak erteledi

CD Projekt Red, Witcher 3’ün yeni nesil yükseltmesini süresiz olarak erteledi

32
0
PAYLAŞ

Witcher 3 yeni nesil yükseltmesi, yayıncı CD Projekt Red’in haberi resmi aracılığıyla duyurmasıyla bir kez daha gecikme yaşadı. witcher twitter hesabı. Daha da kötüsü, CDPR, güncellemenin çıkış tarihini “bir sonraki duyuruya kadar” erteleme kararı aldığını söyledi.

CD Projekt Red, ertelenme nedenini açıkladı Witcher 3 yeni nesil yükseltme Sabre Interactive’den kendi şirket içi ekibine geçen geliştirme sorumluluklarından kaynaklanmaktadır. CDPR, “Şu anda yapılacak işin kapsamını değerlendiriyoruz ve bu nedenle ikinci bir duyuruya kadar ikinci çeyrek yayınını ertelememiz gerekiyor” diyor.

CD Projekt Red’in neden yeni nesil Witcher 3 yükseltmesinin sorumluluğunu üstlendiği şu anda belli değil, ancak hem onun hem de Sabre Interactive’in proje için en iyi yön olduğunu düşünmeleri mümkün. Şimdilik, CDPR’nin, geriye kalanlarla ilgili değerlendirmesini takiben “olabildiğince kısa sürede” bir güncelleme sağlayacağına dair sözünü almamız gerekiyor.

İlk olarak Eylül 2020’de duyurulan Witcher 3 yeni nesil yükseltme, ışın izleme ve daha hızlı yükleme süreleri dahil olmak üzere çeşitli geliştirmeler sunmalıdır. Ancak, bu özelliklerin keyfini sonuna kadar çıkarmak için oyun PC’nizi en iyi grafik kartlarından biri ve bir oyun SSD’si ile donatmanız gerekebilir.

En azından, Witcher 3’ün yeni nesil yükseltmesinin, “yeni bir destanın” başlangıcını başlatacak olan yeni duyurulan The Witcher 4’ten önce gelmesi bekleniyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK