Chivalry 2, 64 oyunculu yeni bir harita, domuz hırsızlığı ve “silahlı arılar”...

Chivalry 2, 64 oyunculu yeni bir harita, domuz hırsızlığı ve “silahlı arılar” alıyor

40
0
PAYLAŞ

En yeni Chivalry 2 DLC şimdi çıktı ve ortaçağ çok oyunculu oyun için “şimdiye kadarki en büyüklerden biri”. Chivalry 2: House Aberfell, büyük ölçekli 64 oyunculu bir harita, domuzları ve köylüleri çalma yeteneği, yeni bir sınıf, devasa bir Highlander kılıcı ve “silahlı arılar” ekleyen ücretsiz bir güncellemedir.

Orta Çağ çok oyunculu kavgacı Chivalry: Medieval Warfare’in devamı, geçen yıl Haziran ayında yalnızca Epic Games Store’da yayınlandı ve o zamandan beri sürekli olarak yeni içerik güncellemeleri ekliyor. Bugünün güncellemesi House Aberfell, İskoçya’nın Highlands bölgesini temel alan bir başka büyük 64 oyunculu Team Objective haritası ekliyor.

Yeni harita ‘The Raid on Aberfell’, “nihai ortaçağ savaş alanı” olarak tanımlanıyor ve “Mason Order’ın Kral Malric’in doğduğu toprakları işgal eden Agatha Şövalyeleri”ni içeriyor. Fragman aşağıda, ancak harita, Aberfell’in Chivalry 2’ye getirdiği tek eklenti değil. Başlangıç ​​olarak, yeni bir oynanabilir karakter sınıfı var – güçlü bir yakın dövüş silahı ve çeşitli hayvan tabanlı şapkalarla birlikte gelen Druid.

Hayvanlardan bahsetmişken, bir diğer ilave domuz hırsızlığıdır. Bir maçın ortasında, oyuncular diğer tarafın yiyecek ve emeğe erişimini engellemek için domuzları ve hatta köylüleri çalabilir. Silahların yanında, DLC, birden fazla oyuncuyu yarıya indirebilen dev, hantal bir dağ kılıcı ekler – ancak daha da önemlisi “silahlı arılar”. Oyuncular, savaş alanında toplayabilecekleri ve rakiplerine arı bombası gibi fırlatabilecekleri arı kovanları bulabilir ve etki alanı hasarına neden olabilir. Oynarken çok fazla Nicholas Cage izlenimi bekleyin.

YouTube küçük resmi

Chivalry 2: House Aberfell şimdi Epic Games Store’da ücretsiz bir güncelleme olarak mevcut ve oyunun kendisi şu anda 24 saat boyunca %33 indirimli. Bu inanılmaz derecede iyi bir anlaşma.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK