Chrono Cross remaster Steam’e de geliyor

Chrono Cross remaster Steam’e de geliyor

31
0
PAYLAŞ

Günümüzün Nintendo Direct’i RPG oyunlarında ağır bastı ve Square Enix, üzerinde çokça spekülasyon yapılan Chrono Cross remaster da dahil olmak üzere dizide iyi temsil edildi. Artık ortalık yatıştığına göre (ve Square Enix tüm basın bültenlerini yayınladı), güncellenmiş Chrono Cross’un Switch’e özel olmadığını biliyoruz. Steam ve diğer konsollara da geliyor.

Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition, 7 Nisan’da Steam, Switch, Xbox One ve PlayStation 4’te çıkacak. Adından da anlaşılacağı gibi, bu sadece Chrono Cross’un bir remaster’ı değil, aynı zamanda Radical Dreamers – Le Trésor Interdit’i de içeriyor. Daha önce İngilizce olarak piyasaya sürülmemiş bir metin macerası. Nasıl olsa resmi olarak.

Chrono Cross özellikleri güncellendi, görselleri yükseltildi, ancak endişelenmeyin – yeni filtreleri benim kadar nahoş bulursanız, onları kapatabilirsiniz. Dövüşleri açma veya kapatma seçeneği gibi yeni yaşam kalitesi özellikleri de var veya otomatik savaşları açın.

Aşağıdaki fragmana göz atın.

YouTube küçük resmi

Square Enix ayrıca bugün Final Fantasy VI remaster çıkış tarihini de onayladı, bu nedenle klasik RPG hayranları için büyük bir tarih oldu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK