Çini ve Dell, ‘Bulma Teknolojisi’ ile Bir Kalem Yaptı

Çini ve Dell, ‘Bulma Teknolojisi’ ile Bir Kalem Yaptı

31
0
PAYLAŞ

Tile ve Dell, kaybetmesi neredeyse imkansız olan bir kalem yapmak için bir araya geldi.

Sonuç, Dell Premier Şarj Edilebilir Aktif Kalem’dir. Bu, Tile’ın insanların şirketin mobil uygulamalarını kullanarak yanlış yerleştirilmiş kalemlerini “çaldırmasına”, bilinen son konumunu görüntülemesine veya “güvenli yardımı kaydetmesine” olanak tanıyan sözde “bulma teknolojisine” sahiptir. Tile’ın küresel Ağı” aramalarında.

Tile CEO’su CJ Prober yaptığı açıklamada, “Tile, gününüzü geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz şeyleri kaybetme veya yanlış yere koyma stresini ortadan kaldırarak insanlara gönül rahatlığı sağlıyor,” dedi, “bu nedenle, teknolojimizi üretkenlik için gerekli olan araçlara sorunsuz bir şekilde yerleştirmek, net bir katma değer.”

Özel izleme cihazları takmak zorunda kalmadan, kalemler gibi kolayca kaybolan öğeleri bulabilmek için söylenecek bir şey var. (Özellikle, birinin 110$’lık bir kalem satın aldığını ve ardından bir Çini ürününe en az 25$ daha fazla harcadığını hayal etmek zor olduğu için.)

Çini, Dell Premier Şarj Edilebilir Aktif Kalem ile bitmiyor.Şirket, duyurusunda Lenovo, MSI ve Fujitsu tarafından üretilen “birkaç Intel destekli dizüstü bilgisayarın eklenmesiyle PC kategorisindeki varlığını önemli ölçüde artırdığını” söylüyor.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Ek dizüstü bilgisayarlara yapılan bu genişleme -Tile ve HP, şirketin “bulma teknolojisini” Aralık 2020’den itibaren bazı cihazlara yerleştirdi- Intel ile yapılan bir ortaklıkla sağlandığı ileri sürüldü. Gelecekte Tile platformunu destekleyen daha fazla dizüstü bilgisayarın piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Tile, “bulma teknolojisinin ses, giyilebilir cihazlar, seyahat, akıllı ev, evcil hayvan ve PC kategorilerinde 55’ten fazla farklı üçüncü taraf cihaza yerleştirildiğini” söylüyor. Daha fazla bilgi şirketin web sitesinde mevcuttur.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK