Çinli roguelite kimsenin bahsetmediği ama herkes oynuyor

Çinli roguelite kimsenin bahsetmediği ama herkes oynuyor

22
0
PAYLAŞ

PC’ye gelen her cesur rogueliteyi ele almayı çok istesek de, bazıları soğuk, ölü geceden kaçan eterik bir kılıç kullanan savaşçının zarafetiyle yanımızdan geçip gidiyor. Hangisi uygun, çünkü bu, geliştirici BadMudStudio’nun sessizce Steam’deki en popüler oyunlardan biri haline gelen bir Çin oyunu olan Warm Snow’un kalbindeki kahramanın tanımına tam olarak uyuyor.

12.000’den fazla Steam incelemesinden elde edilen %91 olumlu puan ve bazı sürekli yüksek oyuncu sayıları ile Aralık ayında piyasaya sürülen bu cevheri nasıl kaçırdık? İncelemelere bakıldığında, bunların %97’si Çinli ve oyuna hiçbir zaman İngilizce bir duyuru yapılmadı. Tüm ekran görüntüleri de Çince, bu muhtemelen Çince olmayan konuşmacıları kovmak için yeterli olacaktır (biraz kusurlu bir İngilizce çeviri ile oynatabilseniz bile).

ürkütücü bir hayalet patronla savaşmak

(İmaj kredisi: Bilibili)

Oyun sizi, dünyayı ‘Sıcak Kar’ olarak bilinen sevgisinden kurtarmak için bazı Büyük Kötü Klanlara karşı bir haçlı seferine çıkan ve herkesi çılgına çeviren ve kanınız için dışarı çıkaran yalnız bir savaşçı olan Bi-An olarak sunuyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK