Co-op shooter The Anacrusis burada ve mod yapımcısı olarak kaydolabilirsiniz

Co-op shooter The Anacrusis burada ve mod yapımcısı olarak kaydolabilirsiniz

9
0
PAYLAŞ

Düşman ordularını patlatmayı içeren ortak oyunlar neredeyse her zaman eğlencelidir, ancak bir Monkees videosu gibi süslenmiş bir yıldızlararası yolcu gemisinde bir tane hayal edin. Bu hafta Steam Early Access ve PC Game Pass’te çıkan The Anacrusis’in arkasındaki konsept aşağı yukarı bu. Geliştiriciler, The Anacrusis modlama araçlarına kademeli olarak erişim sağlamayı planladıkları için uygulamaları modculara da açtılar.

Çoğumuz için anlaşma oldukça basit: birkaç arkadaş edin, gemiye atlayın, denemek için şirin görünen bilimkurgu silahlarını seçin ve sonra işe koyulun uzaylı ordularını öldürün Kaçak yolcuları uzayın karanlığına geri kovalayın Anacrusis yıldız gemisinin kesinlikle harika güverteleri. Büyük gruplar, durağanlık alanları veya kalkan bariyerleri oluşturabilen çeşitli el bombalarıyla yönetilebilir ve işler ters giderse bir arkadaşınızı geri getirmek için her zaman bir yeniden canlandırıcı kullanabilirsiniz.

Geliştirici Stray Bombay, modlama araçlarını genel halka sunmaya hevesli, ancak The Anacrusis hala Erken Erişim’de olduğu için stüdyo, bu araçları kademeli olarak piyasaya sürüyor. Yeni oyun modları veya haritalar oluşturmak veya yeni silah kozmetikleri veya kostümleri eklemek isteyen bir modcuysanız, bu resmi formu kullanarak kaydolabilirsiniz.

İşte Anacrusis’in Erken Erişim lansman fragmanı:

YouTube küçük resmi

Uçağa binmek istiyorsanız Steam’i veya PC Game Pass uygulamasını ziyaret edin.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK