Corsair Pro Gaming Bundle yarı fiyatına – oyun kurulumunuzu güçlendirmenin tam zamanı

Corsair Pro Gaming Bundle yarı fiyatına – oyun kurulumunuzu güçlendirmenin tam zamanı

25
0
PAYLAŞ

Bazen bilgisayar kurulumumuza fazla bağlı oluyoruz. Aynı oyun faresini veya klavyesini, rahat ve tanıdık oldukları için değiştirmemiz gereken noktanın çok ötesinde kullanıyoruz. Ama nasıl bir kalp kırıklığından sonra yeni birinin kollarında aşkı bulabiliyorsanız, yeni bir oyun düzeneğiyle de mutlu olabilirsiniz. Corsair Pro Gaming Bundle şimdi Best Buy’da yarı fiyatına olduğundan, şimdi bir tane almak için de ideal bir zaman.

Bu, herhangi bir PC oyun kurulumunun üç ana bileşenini bir araya getirir: oyun faresi, mekanik oyun klavyesi ve yıpranma önleyici oyun fare altlığı. Bunların hepsini düzgün bir yarı fiyatına paket halinde bir araya getirmek, her şeyi bir kerede güncelleyebileceğiniz anlamına gelir, kesinlikle yeni kit bulma sürecini biraz daha kolaylaştırır.

Kendinizi en iyi RTS oyunlarının çoğunu oynarken buluyor musunuz? Öyleyse, fareniz muhtemelen çok hızlı ve ani hareketler yapacaktır, bu nedenle yıpranma önleyici fare altlığı gerçekten kullanışlı olacaktır. Aynı şekilde, FPS oyunları da iyi bir klavye ve fare kurulumuna iyi bir şekilde katkıda bulunur, bu nedenle özellikle battle royale oyunlarını veya diğer rekabetçi oyunları seviyorsanız, doğru donanıma sahip olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz.

İşte bu pakete dahil olan belirli ürünlere küçük bir genel bakış:

  • K60 RGB PRO Mekanik Oyun Klavyesi: eloksallı, fırçalanmış alüminyum çerçeve ile inşa edilen bu sağlam klavyede %100 mekanik tuş anahtarları, her tuş için dinamik arka aydınlatma (geliştirilmiş alttan aydınlatma ile) ve hatta iCUE ile tümleşik oyunlarla sürükleyici ışık efektleri bulunur.
  • M55 RGB PRO Oyun Faresi: Mümkün olduğunca erişilebilir kılmak için çok yönlü bir tasarımla oluşturulan bu, 12.400 DPI optik sensöre sahip yüksek performanslı bir oyun faresidir. Sekiz programlanabilir düğmeye, 50 milyon tıklama dereceli OMRON anahtarına sahiptir ve yalnızca 86 g ağırlığıyla hafiftir ve kullanımı kolaydır.
  • MM300 Oyun Mouse Pad’i: 360 mm x 360 mm ve 3 mm kalınlığındaki bu tekstil dokuma fare altlığı, yüksek DPI’lı oyun fareleri için optimize edilmiştir.
Şimdi satın al

Bu çekici bir paket çünkü PC oyun alanındaki en saygın üreticilerden biri olarak Corsair’den kaliteli bir ürün aldığınızı biliyorsunuz. Biliyor musun, hayatında özel bir oyuncu varsa, bu da gerçekten güzel bir Sevgililer Günü hediyesi olabilir.

Best Buy’ın bu anlaşmayı ne kadar sürdüreceğini bilmiyoruz, bu nedenle Corsair Pro Gaming Bundle’ı almak istiyorsanız hızlı hareket etmek en iyisidir. Kurulumunuzu nasıl geliştireceğiniz konusunda daha fazla ilham almak için en iyi oyun klavyeleri ve en iyi oyun fareleri hakkındaki makalelerimize göz atın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK