Cyberghost’tan ayda 2,29 ABD dolarından 39 ay boyunca VPN kapsamı

Cyberghost’tan ayda 2,29 ABD dolarından 39 ay boyunca VPN kapsamı

21
0
PAYLAŞ

Gerçek bir siber hayalet ürkütücü bir karşılaşmaya yol açsa da, çok daha korkutucu olan şey, güvenli olmayan çevrimiçi etkinlik olasılığıdır. Yine de, iyi bir VPN planıyla böyle şeyler için endişelenmenize gerek yok ve şu anda ayda sadece 2,29 ABD dolarına 39 aylık CyberGhost VPN alabilirsiniz.

peki ne yapar Siber hayalet VPN kalabalığın arasından sıyrılmak? 91’den fazla farklı ülkede 7.400’den fazla sunucuyla, kesinlikle ortalama VPN sağlayıcınızdan birkaç bağlantı seçeneği daha sunuyor. Hatta en sevdiğiniz TV şovlarını ve filmlerini (bölgesel ayrıcalıklar dahil) kolaylıkla izlemenize olanak tanıyan, akışa özel olarak ayrılmış bir sunucusu bile vardır.

Tabii ki, aynı zamanda dijital ayak izinizi mümkün olduğunca gizli hale getirir. Arama geçmişiniz hiçbir yere kaydedilmeyecek, çerezler her hareketinizi izleyemeyecek ve tüm bu can sıkıcı ve kötü niyetli reklamların ortaya çıkmasını engelleyerek İnternet’i daha az sinir bozucu bir yer haline getirecek.

CyberGhost ayrıca bölünmüş tünelleme işlevi de sunar; bu, aynı cihazdaki farklı pencerelerin farklı sunucular aracılığıyla bağlanabileceği anlamına gelir. Uluslararası bir sunucuda oyun oynarken kendi bölgenizdeki bir yayın hizmetini izlemek ister misiniz? Bölünmüş tünelleme, VPN’nin bir uygulamaya uygulanmasına izin verir, ancak diğerine değil.

anlaşmayı al

Şu anda, üç yıl + üç ay planında %82 indirim alabilirsiniz. Şimdi 89.31 dolar ödeyeceksiniz ve ardından 39 ay daha VPN erişiminiz için endişelenmenize gerek kalmayacak. Oldukça çekici bir ihtimal, hey? Normalde, tek bir ay için 12.99$ ödüyorsunuz.

siber hayalet
yer 91’den fazla ülkede 7.400’den fazla sunucu
Hizmetlerin engellemesi kaldırıldı Netflix, BBC iPlayer, Disney+, Hulu, Prime
Ücretsiz deneme süresi 1 gün boyunca ücretsiz kart
Para iade garantisi 45 gün
Eşzamanlı bağlantılar 7
yönlendirici desteği Evet

Cyberghost VPN Üç Yıllık + Üç Aylık Plan Cyberghost VPN Üç Yıllık + Üç Aylık Plan Cyberghost VPN Üç Yıllık + Üç Aylık Plan siber hayalet 12.99$ ayda 2,29 ABD doları Abone ol Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Bu hala sizin için yeterince düşük bir fiyat değilse, en iyi ücretsiz VPN’ler kılavuzumuza bir göz atın. Ayrıca, size sunulan diğer indirim seçeneklerinden bazıları hakkında fikir edinmek için en iyi VPN fırsatları sayfamıza göz atın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK