Cyberpunk 2077 modder, polis kovalamacaları, araç savaşı ekliyor

Cyberpunk 2077 modder, polis kovalamacaları, araç savaşı ekliyor

26
0
PAYLAŞ

Pek çok oyunda olduğu gibi Cyberpunk 2077, geliştirme süreci boyunca kesme odası zemininde birçok fikir kaldığını gördü. Duvardan koşma bir zamanlar oyuna dahil edildi ve birçok kişi metroyu bir noktada hızlı bir seyahat sistemi olarak kullanabileceğimizi düşündü. şimdi bir modder onları geri getirdi.

Scissors’ Vehicle Combat modu, araç kullanırken silahlarınızı kullanmanıza ve kolluk kuvvetleri ve yerel çetelerle sık sık araba kovalamacaları oluşturmak için polis sistemiyle uğraşmanıza olanak tanır. Kimse seni durdurmaya çalışmayacaksa ortalığı karıştırmanın ne anlamı var?

Mod yapımcısı, oyun kodunda, devre dışı bırakılmış olsa da, sürüş sırasında silah kullanımına izin veren bazı işlevler olduğunu açıklıyor. Modlamanın gücü sayesinde, bu işlevsellik modda büyük ölçüde geri yüklendi. Artık menzilli ve yakın dövüş silahlarını kuşanabilir ve kullanabilir veya sürüş sırasında kendinize bir sağlık artışı sağlamak için bir inhaler veya enjektör kullanabilirsiniz.

Moderatör ayrıca polis davranışını da elden geçirdi. Kolluk kuvvetlerine veya yerel düşmanlara saldırmak, birçoğunun arkanızda yaya olarak ortaya çıkmasına neden olurken, mod, birinin yardım isteme olasılığını ekler. Aramayı kimin yaptığını ve aramanın ne kadar ilerlediğini size söyleyen ekran bilgileri alacaksınız. Özellikle zarif olan şey, sonik şoklar, EMP’ler, hafıza silme veya düşmanı devirerek aramayı bozabilmenizdir.

Grand Theft Auto gibi, yıldızlara yansıyan bir aranan sisteminiz de var. Biri destek için aramayı başarırsa, bir yıldız alırsınız. Ancak bunlardan dördünü alırsanız, ilgili alan gerçeği yerine MaxTac gelecektir.

Aşağıdaki önizlemeye göz atın:

YouTube küçük resmi

Modu indirmeyle ilgili talimatları Nexus Mods’ta bulabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi, yine de dikkatli mod.

Görev yönetmeni Pawel Sasko, Cyberpunk 2077’nin geçen yılki araba kovalamaca eksikliğine biraz ışık tuttu. Bir yayındaki bir izleyiciye yanıt olarak, Sonic veya Elden Ring gibi tüm açık dünya oyunlarının araba peşinde koşmadığını söyledi. Daha da önemlisi, o sırada teknik sınırlamalar nedeniyle ekibin “sadece başaramadığını” doğruladı.

Cyberpunk 2077, oyun piyasaya çıktığından beri mükemmel bir modlama topluluğu geliştirdi. Bir mod yapımcısı yakın zamanda 19 keşfedilebilir istasyonlu bir metro sistemi eklerken, bir başkası arabalarınızı kişiselleştirmenizi sağlayan bir mod oluşturdu. Çok erken.

Diğer Cyberpunk 2077 haberlerinde ise CD Projekt Red, canlı yayın yarın. Ne hakkında olabileceğine dair ayrıntılar yetersiz, ancak “tüm platformlar için büyük bir güncellemenin” bu yılın başlarında geleceğini biliyoruz. hm.

PC’deki en iyi siberpunk oyunlarından daha fazlası için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Resim kredisi: Makas / Nexus Modları

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK