Cyberpunk 2077 Patch 1.5, V’nin oyun ortasında görünümünü değiştirmenize izin verecek

Cyberpunk 2077 Patch 1.5, V’nin oyun ortasında görünümünü değiştirmenize izin verecek

55
0
PAYLAŞ

CD Projekt Red, bugünün alaylı Cyberpunk 2077 tanıtım akışıyla canlı yayına geçti, bu yüzden şimdi stüdyonun Yama 1.5 ile birlikte distopik RPG’si için neler hazırladığına dair iyi bir fikrimiz var. Konsoldaki arkadaşlarımız için gelecek parlak yeni nesil güncellemelerin yanı sıra, oyunun bir sonraki büyük yaması gelişmiş AI, savaş ve ekonomi için yeniden dengelemeler ve heyecan verici bir şekilde V’nin karakter sonrası görünümünü değiştirme seçeneği de dahil olmak üzere daha fazlasını sunacak. .

Oyunun Aralık 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana birçok oyuncu için bir hayal kırıklığı noktası, Cyberpunk’ın karakter yaratma ekranından çıkıp Night City’deki maceralarınıza başladığınızda, işte bu – V’nizin görünümünü orta- oyun. Onları geniş bir dizi yeni giysi ve aksesuarla donatabilirsiniz, ancak temel görünümleri – onlar için seçtiğiniz herhangi bir piercing de dahil olmak üzere – oyun boyunca aynı kalacaktır.

CDPR’nin açıklama akışında (aşağıda) açıkladığı gibi, Yama 1.5 artık V’nizin görünümünü istediğiniz zaman değiştirmenize izin verecek. Tek yapmanız gereken V’nin dairesine gitmek ve banyo aynasıyla etkileşime geçmek ve karakter oluşturma ekranına yeniden girmenizi sağlayan yeni bir seçeneğin belirdiğini göreceksiniz.

Klipte bunu iş başında görüyoruz – saç stillerinden yüzdeki yara izlerine kadar mevcut yönler, yeniden kurcalanacak şeyler var, ancak heyecan verici haber şu ki CDPR de bazı yeni seçenekler sunuyor. Örneğin, kozmetik departmanlarında yeni saç renkleri ve bazı düzgün makyaj stilleri gibi yeni teklifler var. Oh, ve bu senin işinse şimdi kırmızı ruj var. Bir göz at:

YouTube küçük resmi

Yayının başka bir yerinde CDPR, Yama 1.5 ile oyuna gelen diğer iyileştirmelere iyi bir göz attı ve bu kez V’nin dairesi için bazı değişiklikler de dahil. Masaüstü bilgisayarları aracılığıyla pedleri için yepyeni görünümler seçebilir ve Night City çevresindeki diğer daireleri de tek seferlik bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz. V’nin gitar çaldığını ve dairelerinde bazı tütsü çubuklarını yaktığını gördüğümüz için, takım da bazı güzel yaşam kalitesi güncellemeleri eklemekle meşgul görünüyor. Sevimli.

Ardından, oyunun AI’sında savaş, kalabalık ve araç trafiğinde sayısız iyileştirmenin yanı sıra Cyberpunk’ın savaşı için yeniden dengeleme ve iyileştirilmiş bir sürüş modeli var. Ek olarak, oyunun avantaj ağacı için bir yeniden çalışma var (yani, geri atladığınızda artık tüm puanlarınızı yeniden tahsis etmeniz gerekecek) ve aslında V’nin ellerine kaybolmak yerine sivri bumeranglar gibi dönen fırlatma bıçaklarının eklenmesi her atış.

var bir ton başka, ayrıca – tüm ayrıntılar için CDPR’nin tam özetini kontrol ettiğinizden emin olun. Yama 1.5 PC’ye, Stadia’ya ve konsollara “yakında” geliyor CPR diyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK