Cyberpunk 2077 ve RDR2 modder tarafından alay edilen Elden Ring VR modu

Cyberpunk 2077 ve RDR2 modder tarafından alay edilen Elden Ring VR modu

23
0
PAYLAŞ

Bir Elden Ring VR modu, benzer Cyberpunk 2077 ve Red Dead Redemption 2 VR modlarından sorumlu bir mod yapımcısı tarafından alay ediliyor, bu da PC’deki en iyi RPG’lerden birini oynamak için yepyeni ve korkunç bir yol öneriyor – olası Elden Ring birinci şahıstan bahsetmiyorum bile mod etkileri.

PC’de zaten çok sayıda harika VR oyunu var, ancak Skyrim VR’nin beğenileri dışında, sanal gerçeklik hayranlarının erişebileceği çok fazla açık dünya oyunu yok. Mod yapımcısı Luke Ross, Red Dead 2, GTA 5, Cyberpunk 2077 ve hatta No-One Lives Forever 2’nin beğenilerini VR’de oynanabilir kılmak için modlar yarattı ve en son videoları, gözlerini Elden Ring’e diktiklerini gösteriyor.

Aşağıdaki mütevazı fragman, Elden Ring’in Chapel of Anticipation ve Grafted Scion karşılaşmasıyla unutulmaz açılışını gösteriyor ve hepsi birinci şahıs olarak gösteriliyor – ve UI öğelerinin hareket etme şekliyle açıkça VR gibi görünüyor. Ross buna, üzerinde çalıştıkları şeye “gizli bir bakış” diyor, bu yüzden modun gerçekten ne zaman kullanılabilir olacağını söylemek yok.

Aşağıdaki alaya göz atın.

YouTube küçük resmi

VR’da önümde bir Grafted Scion düştüğünü görmek, bunu PC’deki en iyi VR korku oyunları listemize koymak için yeterli, bu bağlantıdan kontrol edebilirsiniz.

Elden yüzük Elden yüzük Elden yüzük fanatik 59.99$ $50.39 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK