Dead Cells geliştiricileri erişilebilirlik fikirleri arıyor

Dead Cells geliştiricileri erişilebilirlik fikirleri arıyor

46
0
PAYLAŞ

Dead Cells, rogue benzeri mükemmel bir yandan kaydırma oyunudur, bu da birinin oynayamamasının üzücü olacağı anlamına gelir. Bu düşünce, şu anda Dead Cells’in erişilebilirliğini geliştirmek için fikirler arayan geliştirici Motion Twin’e geldi. Stüdyo, oyuncu topluluğundan oyunu daha fazla insan için nasıl daha erişilebilir hale getireceklerine dair önerilerini paylaşmalarını istedi.

Geliştiriciler bir Steam gönderisinde, “Son zamanlarda herkesin Dead Cells’i deneyimleyebilmesini sağlamak konusunda tartışmalar yaptık, çünkü tüm dünya, birinin cildini kazanmak için Mantar Boi’yi feda etmenin saf zevkini bilmeli.” Kaydet onu. ” Geliştiriciler, erişilebilirliği kendileri geliştirmenin yollarını ararken, oyuncuların da değerli girdileri olabileceğini düşündüler.

Motion Twin, oyunun erişilebilirliğini iyileştirmeye yardımcı olabilecek bazı özellikler belirledi: özelleştirilebilir yazı tipi boyutları ve renkleri, farklı renk körlüğü türleri için global bir renk paleti özelleştirme seçeneği, kullanıcı arayüzü boyutunu artırma seçeneği, arka plan kontrastını artırma yeteneği ve bir seçenek Autohit için.

Motion Twin, “Herhangi bir düşünceniz veya isteğiniz varsa, lütfen bu gönderiye bir yorum bırakın, neler yapabileceğimizi görelim” dedi.

Bu yazı itibariyle, hayranlar, çoğu Dead Cells’in bazı oyuncuların oynamasını zorlaştıran unsurları hakkında fikir veren 321 yorum gönderdi. Otomatik vuruş, Forza Horizon 5’tekine benzer bir yavaşlama modu gibi popüler bir fikirdir.

Bir fikriniz varsa, bunu Steam ileti dizisinde paylaşmaktan çekinmeyin – geliştiriciler makul ölçüde barındırabilecekleri kadar çok oyuncuya yardım etmeye istekli görünüyorlar.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK