Dinle evlat – Razer Wolverine Ultimate denetleyicisi Best Buy’da 70 $ indirimde

Dinle evlat – Razer Wolverine Ultimate denetleyicisi Best Buy’da 70 $ indirimde

29
0
PAYLAŞ

Strateji oyunları, tıkla ve tıkla maceraları veya benzer nitelikteki diğer türleri oynuyorsanız, bir oyun klavyesi ve fare kurulumu tam size göre. Ancak, yarış oyunlarını veya aksiyon-macera oyunlarını seven bir oyuncuysanız, uygun bir pedin size daha iyi hizmet ettiğini görebilirsiniz. Yeni bir oyun kumandası arayanlar için Razer Wolverine Ultimate oyun kumandasının Best Buy’da 70$ indirimde olduğunu bilmek sizi memnun edecektir.

Peki Razer Wolverine Ultimate’ı bu kadar özel yapan nedir? Adamantiumdan mı yapılmış? Tam olarak değil, ancak oyun deneyiminizi büyük ölçüde geliştirecek çok sayıda özellik barındırıyor. Yeni başlayanlar için, değiştirilebilir kontrol çubukları ve bir D-Pad ile birlikte gelir, böylece oynadığınız oyuna uyacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Benzer şekilde, istendiğinde yeniden eşleştirilebilen çok işlevli ergonomik bir düğme düzenine sahiptir.

Hem PC’de hem de konsol ağacında büyüyen lezzetli meyvelerin tadını çıkarıyor musunuz? O zaman bu denetleyicinin oyun PC’niz ve Xbox konsolunuzla uyumlu olduğunu bilmek sizi mutlu edebilir. Farklı platformlarda oynarken bu tutarlılığın olması güzel.

Bu son razzmatazz parçası için, Razer Wolverine Ultimate, size bir özelleştirme dünyasının anahtarını veren Razer Chroma RGB aydınlatmaya sahiptir. Bu ışıklar 16,8 milyon renk varyasyonuna izin verir ve belirli yerleşik oyunlara dinamik olarak yanıt verecek şekilde programlanabilir.

Şimdi satın al

Bu indirimin ne kadar süreceğini bilmiyoruz. Bu yüzden bunlardan birine takılmak istiyorsanız çok fazla beklemeyin. Bir taahhütte bulunmadan önce pazarın geri kalanını keşfetmek ister misiniz? En iyi PC denetleyicilerine yönelik kılavuzumuz, başlamak için iyi bir yerdir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK