Dune: Spice Wars, kötü adamlarıyla ilgili ilk detayları ortaya koyuyor

Dune: Spice Wars, kötü adamlarıyla ilgili ilk detayları ortaya koyuyor

35
0
PAYLAŞ

20 yılı aşkın süredir ilk yeni Dune strateji oyunu, serinin ana kötü adamlarıyla ilgili bazı detayları ortaya çıkardı. Dune: Spice Wars House Harkonnen fraksiyonu, oyunculara acımasız, el altından, gölgeli, kurnaz olma ve genel olarak bir patlama yaşama şansı verecek.

Filmi izleyen herkesin bileceği gibi, ilk Dune’daki başlıca iki gerçek Atreides ve Harkonnenler’dir. Atreides iyi adamlar grubu olsa da, birçok oyuncunun Dune’un kötü adamları olan House Harkonnen’e çekileceğinden eminiz ve geliştirici Shiro Games şimdi herkesin ilk seçeceği grupla ilgili birkaç ayrıntıyı açıkladı.

Harkonnenler, “savaş alanında çetin bir güç” olarak tanımlanıyor, ancak aynı zamanda “hedeflerine ulaşmak için ellerindeki her türlü gizli taktikleri uygulamaya” hazırlar. Savaş dışında “gölgeli siyaset, suikast veya son teknoloji casusluk” kullanabilirler, ancak asker birimleri, komutanları için top yeminden biraz daha fazlası olan “akılsız ve fanatik savaş makineleri” olarak tanımlanır.

Dune: Spice Wars’ın oynanışını bir şekilde etkileyeceği tahmin edilen beş büyük komutan var: Baron Harkonnen, Rabban, Pieter de Vries, Feyd-Rautha ve Iakin Nefud – son ikisi ilk filmin dışında bırakılmıştı ama belki devamında.

Beş büyük Harkonnen birimi de ortaya çıktı:

  • Askerler – jilet gibi keskin bıçaklarla donanmışlar, ölüme ne kadar yakınlarsa o kadar güçlü olurlar.

  • Öncüler – savaş ustaları ve mükemmel suikastçılar

  • Topçular – dost ateşini umursamayan yıkım uzmanları

  • Ev Muhafızları – durdurulamaz savaş makineleri

  • Gizli Sondalar – casusluk ve cinayet birimleri.

Harkonnenler ve Atreidesler, Dune: Spice Wars’da şimdiye kadar açıklanan iki gerçek. Dune 2’nin sinsi House Ordos’u bile.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK