Dying Light 2 güncellemesinde kampanya engellemeleri için bir düzeltme var

Dying Light 2 güncellemesinde kampanya engellemeleri için bir düzeltme var

30
0
PAYLAŞ

Dying Light 2’nin kampanyasında ilerlemekte olan sorunlarla karşılaşırsanız, yardım yoldadır. Zombi yüklü açık dünya oyunu için en son yama, ölüm ekranına bir seçenek ekleyerek görev alanı içinde yeniden doğabilmeniz için bazı kampanya ilerleme kilitlenme durumlarını önlüyor.

Dying Light 2 hikayesinin belirli noktalarında aktif bir görev sırasında ölürseniz güvenli bir odada uyanacaksınız. Normalde bu bir sorun değildir, ancak bazen görevi ilerleten tetikleyicilerde sorunlara neden olur. Öldüyseniz ve görev alanının dışında yaralandıysanız, hedefinizin olduğu bölgeye geri dönemeyebilirsiniz ve bu, kampanya ilerlemesinin kalıcı olarak durdurulmasına neden olabilir.

En son güncellemeyle Techland, ölüm ekranına yakındaki bir sığınak yerine görev bölgesinde yeniden doğmanıza izin veren bir seçenek ekledi. Bu, görev tamamlanana kadar aktif alanda kalmanın çok önemli olduğu durumlarda yardımcı olacaktır.

Bu yama, oyuncuların bildirdiği ‘ölüm döngüsü’ hatasını ele almıyor, ancak oyuncu otomatik olarak ölmeden birkaç saniye önce bir ‘görev alanından ayrılıyor’ mesajının ekranda görüneceği ve ardından aynı mesajla yeniden ortaya çıktığı hata. Bu sorunla ilgili yorum yapmak için Techland ile iletişime geçtik ve bu hikayeyi yeni bilgilerle güncelleyeceğiz.

Ancak, birkaç yeni grafik seçeneği ekler. Artık mesafe bulanıklığını açıp kapatabilirsiniz ve hareket bulanıklığı için yeni kalite ayarları vardır. Techland, “sayısız çökmelere” de değinildiğini ve “gelişmiş oyun kararlılığına” sahip olduğunu söylüyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK