Dying Light 2, “yeni hikayeler ve konumlar” ile beş yıllık DLC alıyor

Dying Light 2, “yeni hikayeler ve konumlar” ile beş yıllık DLC alıyor

11
0
PAYLAŞ

Dying Light 2 neredeyse dört yıl önce duyuruldu, yani başka bir yarım on yıllık geliştirme nedir, değil mi? Dying Light 2’nin Şubat çıkış tarihinden önce, geliştiriciler, baştan sona büyük yeni içerikle birlikte “en az beş yıllık” desteği içeren lansman sonrası planlarını sunmaya başladılar bile.

Geliştiriciler bir tweet’te “Dying Light 2: Stay Human’ın dünyasını yeni hikayeler, konumlar, oyun içi etkinlikler ve sevdiğiniz tüm eğlenceli şeylerle piyasaya sürüldükten sonra en az beş yıl boyunca genişletmeye devam edeceğimizi garanti ediyoruz” diyor. . Ekteki resimde ayrıca bir “dünya genişlemesi” ve “oyun içi öğelerden” bahsediliyor, ancak bunun ne kadarının ücretsiz veya ücretli olacağına dair henüz bir gösterge yok.

Tüm bu desteği oyun başlamadan önce duyurmak biraz erken gibi görünse de, orijinal Dying Light, lansman sonrası destek için oldukça aşırı bir emsal oluşturdu. Birkaç büyük DLC genişletmesi de dahil olmak üzere hala güncellemeler ve yeni oyun içi etkinlikler alıyor. Özellikle aşağıdaki oyun topluluğunda çok popüler.

Yakın tarihli bir geliştirici akışı, Dying Light 2’nin herkesin hikayenin nasıl geliştiği konusunda söz sahibi olmasını sağlayan ortak çalışma moduna biraz ışık tuttu.

PC’nizin göreve hazır olup olmadığını görmek için Dying Light 2 sistem gereksinimlerine göz atın. Zaten önümüzdeki beş yıl içinde yeni bir sisteminiz olabilir. Bu arada deneyebileceğiniz daha fazla zombi oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK