Dying Light 2’nin ilk ücretsiz DLC’si ortaya çıktı

Dying Light 2’nin ilk ücretsiz DLC’si ortaya çıktı

41
0
PAYLAŞ

Techland, yakın zamanda piyasaya sürülen zombi sandbox oyunu Dying Light 2 için çıkan ilk ücretsiz DLC’yi duyurdu. Sevdiğiniz eğlenceli şeyler” – ve şimdi bu boru hattındaki ilk güzellikler bir fragmanla ortaya çıktı.

İlk Dying Light 2 DLC’si, tümü güçlü ve otoriter Peacekeeper gerçeği etrafında temalı üç ayrı bileşende gelecek olan The Authority paketi olarak adlandırılıyor. İlk paket, karamsar, koyu gri-mavi bir renk olan bazı kozmetik ürünleri – bir anorak göğüs parçası, birkaç koşu ayakkabısı ve spor ayakkabısı – içerecek. İkinci bölüm, karışıma eşleşen maske tipi başlıklar, kaşlı ayraçlar ve eldivenler ekleyerek benzer bir temayı takip eder.

Üçüncü bölüm, nihayet yeni bir silahtır – iş tarafında dört büyük cıvata oluşturan dört boru ile kabaca birbirine kenetlenmiş bir çekiç gibi görünen, iki elli, ağır, büyük bir yakın muharebe düzeneği. Aiden Caldwell’in düşmanlarının bundan etkilenmekten hoşlanmayacağından oldukça eminim.

Malları ne zaman alabileceğinize gelince, Techland fragmanın sonunda (aşağıda) ilk paketin bugün (14 Şubat) itibariyle alınabileceğini belirtiyor. Geri kalanın ne zaman düşeceği belli değil, ancak hepsinin aynı pakete bağlanan küçük kozmetikler olduğunu düşünürsek, çok yakında güvenle varsayabiliriz.

YouTube küçük resmi

Bu arada, PC’deki en iyi Dying Light 2 ayarlarının peşindeyseniz veya nasıl bulduğumuzu görmek için Dying Light 2 incelememize göz atmak istiyorsanız, nereye tıklamanız gerektiğini biliyorsunuz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK