Elden Ring speedrun dünya rekoru şimdi dokuz dakika, tanrım

Elden Ring speedrun dünya rekoru şimdi dokuz dakika, tanrım

25
0
PAYLAŞ

Yeni Elden Ring speedrun dünya rekoru, ilk on dakikalık koşuların kaydedildiği dokuz dakikada beyin eriten bir süreye ayarlandı – devasa bir açık dünya oyunu olması gereken şeyde – hepimiz etkilendikten 24 saatten kısa bir süre sonra. süslü yeni çarpıtma hatası ve 12 dakikalık rekor.

Sadece birkaç hafta önce, Twitch yayıncısı Distortion2, çoğu oyuncunun düzinelerce, hatta yüzlerce saatini harcadığı devasa bir RPG oyunu olan Elden Ring’i 30 dakikanın altında tamamlayınca herkes şok oldu. Dün, Distortion2, oyuncuları harita üzerinde çarpıtan yeni bir engelleme kullanımı sayesinde bunu 12 dakikanın biraz üzerine düşürdü.

Rekorun daha da düşmesini engelleyen tek şey, Malekith’i yenme zorunluluğuydu, ancak koşucular Malekith’ten uzaklaşmanın bir yolunu bulabilirlerse daha hızlı bir zamanın – tam bir pasifist koşuyla – mümkün olduğu öne sürüldü. Evet, sahipler. G1nnz ve Mitchriz, Distortion2 onu dokuzun altına düşürmeden önce on dakikalık bir koşu kaydeden ilk yayıncılardı. Karakterimin kaşlarını düzeltmek için bundan daha uzun süre harcadım.

Güncel kaydı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Distortion2, yedi dakikanın altına inmek için bu yöntemi “taşlamaya devam edeceğini” söylüyor. Bu flamalar çılgın (Asteriks referansı, millet).

YouTube küçük resmi

Son hız koşusunun sadece Bandai Namco logosu ve ardından kredilerin yuvarlanması olacağından eminiz.

Elden yüzük Elden yüzük Elden yüzük fanatik 59.99$ $50.39 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK