Elektrikle çalışan bir DeLorean mı? İkonik Araba için Geri Dönüşte Teaser...

Elektrikle çalışan bir DeLorean mı? İkonik Araba için Geri Dönüşte Teaser İpuçları

27
0
PAYLAŞ

Belki gerçek olamayacak kadar iyi ama 1980’lerin ikonik DeLorean spor otomobili modern bir canlanma yaşıyor.

Pazar günü, Teksas merkezli DeLorean Motor Company, Super Bowl ön maçı sırasında yeni bir spor arabanın geliştirilmesini anlatan bir video yayınladı. Video, karanlıkta gizlenmiş bir aracı gösteriyor ve kısa bir an için otomobilin imzası olan martı kanadı kapılarını ve gümüş dış gövdesini görüyorsunuz.

Ekranda bir slogan belirir: “Gelecek asla vaat edilmedi.” A cıvıldamak şirketten ayrıca #ElectricVehicle kelimelerinin yer aldığı teaser klibi de yer alıyor.

Şimdilik bildiğimiz tek şey bu. DeLorean Motor Company web sitesi, ilgilenen kullanıcılardan önümüzdeki aylarda gelecek araçla ilgili ayrıntıları içeren e-postalar almak için kaydolmalarını ister.

Orijinal DeLorean aracı, en iyi zaman makinesi olarak bilinir. Geleceğe Dönüş film imtiyazı. Ancak, Kuzey İrlanda’daki ilk DeLorean Motor Company’nin spor otomobilin yüksek fiyatı, düşük performansı ve kalite kontrol sorunları nedeniyle iflas etmesinden sonra bunlardan yalnızca yaklaşık 9.000’i inşa edildi. (Daha fazlası için Netflix geçen yıl John DeLorean’ın hayatı ve kariyeri hakkında bir belgesel yayınladı.)

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Yeni DeLorean Motor Company daha sonra ticari markaları, fikri mülkiyeti ve kalan araba parçalarını orijinal firmadan satın aldı. Popüler Mekanik. Şirket başlangıçta orijinal ve yeni parçaların bir karışımını kullanarak eski tarz DeLorean araçları üretmeyi planladı. Ancak yeni teaser, daha modern bir yeniden çevrimin yapım aşamasında olduğunu gösteriyor.

Klasik DeLorean arabası

(DeLorean.com)

Bu arada, yeni DeLorean Motors, Teksas’taki yerel basına, şehrin otomobil üretim ekosistemini ve yetenekli işçilere erişimi gerekçe göstererek, merkezinin San Antonio’da olacağını söyledi. Ancak Fox News 29 San Antonio’ya göre, şirket hala gelecekteki araçları nerede üreteceğini değerlendiriyor.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK