En son Steam vuruşu, kurşun cehennemi olduğunuz 3 dolarlık bir bağımsız oyun

En son Steam vuruşu, kurşun cehennemi olduğunuz 3 dolarlık bir bağımsız oyun

43
0
PAYLAŞ

Steam listelerine veya bağımsız oyunları öne çıkarmaya odaklanan bir grup YouTuber’a göz kulak olursanız, Vampire Survivors adlı küçük bir şey görmüş olabilirsiniz. Vampire Survivors’ın basit çekiciliği, sizi “kurşun cehennemine” götürecek “gotik korku gündelik oyunu” olarak lanse edildi, onu hızla statü kazanmaya itiyor.

Vampire Survivors, etkili bir şekilde yalnızca bir çubuğa sahip olan namlu tabanlı bir ikiz sopa nişancı oyunudur. Karakterinizi manuel olarak hareket ettiriyorsunuz, ancak saldırılarınız tamamen otomatik. Her karakterin, baktığınız yöne üfleyen bir kırbaç veya yakındaki düşmanlara doğru ateş eden sihirli bir mermi gibi kendi başlama yeteneği vardır.

Her düşman öldüklerinde bir deneyim taşı düşürür, bu yüzden onların kalıntılarını ararken orduların arasından geçmeniz gerekecek. Her seviye atladığınızda – sadece birkaç saniye süren bir süreç – yeni bir silah veya yükseltme alacaksınız. Belki kırbacınız artık her iki yöne de ateş edebilir ya da aynı anda birkaç sihirli mermi atarsınız.

O zaman muhtemelen bu fragmanda tasvir edilen şeye geldiniz.

Vampire Survivors, Steam’de Erken Erişim’de sadece 2,99 $ / 2,09 £ / 2,39 €’dur ve Itch.io’da ücretsiz bir tarayıcı sürümü mevcuttur.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK